Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-13 -
Vaikų vasaros poilsio stovykla „Nuotykiai vasarą -2“

Prasidėjus vasarai, birželio 5-6 dienomis, Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas vaikų socializacijos projektas – dviejų dienų dieninė vaikų vasaros stovykla mokyklos priešmokyklinės grupės ugdytiniams ir pradinių klasių mokiniams.


 

Pagrindinis projekto tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes ir sveiką gyvenseną per vasaros atostogas, kurti saugią ugdymosi aplinką sudarant sąlygas visiems vaikams tenkinti pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, ugdyti pagarbą gimtajam kraštui ir jo kultūrai, tradicijoms.

Vasaros stovyklos „Nuotykiai vasarą - 2” dalyviai ne tik žaidė įvairius žaidimus, sportavo, piešė, kūrė, bet ir susitiko su Lietuvos policijos simboliu „Amsiumi“. Tauragės apskrities VPK Pagėgių PK viršininkė Rima Buinauskienė papasakojo apie saugų elgesį atostogų metu. Stovyklautojai susipažino su rištinių lėlių istorija bei mokėsi jas surišti. Antrą stovyklos dieną leidosi į pažintinę kelionę po Tauragės krašto muziejų. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Vargo mokykla“. Stovyklos veiklą vainikavo pramogos žaidimų kambaryje „Tukutis“.

Vaikai puikiai praleido laiką mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa.

Dėkojame Kęstučio Mačijausko įmonei, ūkininkui Virgilijui Juozui Noreikai už finansinę paramą, pradinių klasių mokytojoms Daliai Urbonienei, Gražinai Noreikaitei, Marytei Mačijauskienei, Birutei Vaivadienei, priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogei Nijolei Noreikienei už suplanuotų veiklų įgyvendinimą.

Pradinukams linkime  geros ir saugios vasaros!

Socialinė pedagogė Ramutė Valančienė


 
Atgal   Spausdinti