Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-21 -
Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos stovykla „Delfinai“

Birželio 18-19 dienomis Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos bendruomenė poilsiavo kaimo turizmo sodyboje „Mociškių palivarkas“, kur vyko jau tradicinė fizinio aktyvumo bei kūrybinė stovykla „Delfinai“. Joje dalyvavo 70 vaikų ir 10 mokytojų.  Visos stovyklos metu buvo vykdoma aktyvi prevencija prieš patyčias.


Stovyklautojai buvo suskirstyti į 4 būrius, ir vos įsikūrus, prasidėjo sportinės varžybos. Vaikai varžėsi futbolo, krepšinio, smiginio, aklojo bei Švediško tinklinio, kvadrato varžybose. Tie, kuriems sportas nebuvo prie širdies, galėjo darbuotis įrengtoje dailės laboratorijoje. Šioje erdvėje moksleiviai buvo supažindinami su skirtingomis piešimo technikomis, vyko spalvų bei garsų terapijos. Po sporto varžybų ir meno užsiėmimų stovyklautojų laukė šokių pamoka, kurią dovanojo neformalios Pagėgių jaunimo organizacijos „Via“ atstovai.

Po alinančios pirmosios dienos stovyklos dalyviai mėgavosi pirties ir kubilo malonumais, buvo užkurtas laužas, prie kurio stovyklautojai dalinosi pirmosios dienos įspūdžiais. Patys ištvermingiausi turėjo galimybę mėgautis lauko kino teatru – žiūrėti filmą „Gyvenimo stebuklas“, kuris buvo  parinktas dėl savo tematikos, kuri atskleidžia patyčių daromą žalą.

Antroji stovyklos diena prasidėjo nuo mankštos ir pusryčių. Vėliau vaikų laukė sudėtingas kliūčių ruožas, kuris pareikalavo ne tik greičio, tačiau ir ištvermės bei sumanumo. Didžiulio susidomėjimo sulaukė imtynių ant smėlio varžybos, kuriose stovyklos dalyviai ne tik buvo supažindinti su šia sporto šaka, bet ir mokėsi pagarbos principų sporte.

Stovyklos kulminacija tapo mokyklos futbolo trenerio Dariaus Stažio paskaita apie patyčias ir jų žalą. Treneris pasidalino savo išgyvenimais, parodė žinomo pranešėjo Niko Vujičičiaus paskaitą, kurioje be rankų ir kojų gimęs vyras skatina atsikratyti patyčių mokyklose. Ši paskaita palietė ne vieną stovyklos dalyvį, o kai kurių akyse buvo galima išvysti ir ašaras.

Stovyklos uždaryme buvo apdovanoti geriausiai pasirodę būriai,  meno užsiėmimuose dalyvavę stovyklautojai, geriausių nuotraukų autoriai. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos direktorė  Evelina Norkienė ir stovyklos dalyviai dėkojo visiems mokytojams, kurie skyrė savo laisvą laiką tam, kad praskaidrintų vaikų vasarą ir padovanotų nepamirštamų įspūdžių.

Stovykla buvo finansuota iš vaikų socializacijos programos, mokyklos ir rėmėjų lėšų.

Dominykas Norkus


 
Atgal   Spausdinti