Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-08-31 -
Meras sveikino mokyklų vadovus


Pagėgių savivaldybės mokyklose, kaip ir kitur baigiasi paskutiniai pasiruošimo mokslo metams darbai. Savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo mokyklų vadovams už pasiaukojamą darbą, puikų savų mokyklų administravimą ir linkėdamas geros naujų akademinių metų pradžios, įteikė simbolines dovanas – stilizuotus paveikslus su Tautinės giesmės žodžiais. „Kaip niekada dabar reikalinga prisiminti šiuos žodžius“ kalbėjo Savivaldybės vadovas. Meras išsakė apgailestavimą dėl mokinių skaičiaus mažėjimo tendencijų, kvietė ramiai priimti pagrindinę pedagogams skirtą naujovę – mokytojų etatinio darbo apmokėjimo įvedimą.


 

Sustota bendrai nuotraukai, apsikeista padėkomis ir mokyklų vadovai pakviesti susipažinti su nauja mokytojų etatinio darbo užmokesčio skaičiavimo tvarka. Šias naujoves susirinkusiems išdėstė ekspertas Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius Remigijus Masteika.

Susitikime pasikeista nuomonėmis apie pasiruošimo akademiniams mokslo metams eigą, aptarti įvairūs ugdymo proceso ir veiklos reikalai. Kaip pažymėjo Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė, dalyvavusi respublikinėje švietimo ministerijos organizuotoje konferencijoje, šiems 2018-2019 mokslo metams Švietimo ir mokslo ministerija nustatė pagrindinę veiklos ir ugdymo gairę – „Kiekvienas kuriame mokyklą, kurioje gera“. Pasak vedėjos, Švietimo ir Mokslo ministerija pristato 2018–2019 mokslo metų naujoves: jie prasideda atnaujinamu ugdymo turiniu – dviem bandomaisiais projektais mokyklose stiprinant IT raštingumą ir plačiau integruojant gamtamokslį ugdymą; pradedamos atnaujinti visų dalykų bendrosios ugdymo programos; maždaug 30 mln. eurų didinamas finansavimas mokykloms su nauja mokyklų finansavimo metodika, etatiniu modeliu ir „kokybės krepšeliu“; startuoja visos dienos mokyklų, kuriose priešmokyklinukai ir pradinukai bus užimti ir ugdomi visą darbo dieną; planuojami egzaminų pokyčiai ankstinant jų pasirinkimą, rengiamasi įvesti kaupiamąjį balą ir vertinimą. Kaip akc

entavo Švietimo skyriaus vedėja, džiugu, kad mokyklose pavyko suformuoti specialistų komandas ir visose mokyklose dirbs dalykų specialistai.

Šiemet naujus akademinius metus Pagėgių savivaldybėje pradeda per 811 mokinių. Tikslūs skaičiai paaiškės tik rugsėjo pradžioje. Šviesios ir pagal galimybes atsinaujinusios mokyklos laukia, kada jų rimtį ir tylą sudrums krykščiančios vaikystės balsai ir vėl iš naujo pasisuks akademinių metų ratas.

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti