Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-02-02 -
Baigėsi 2018 m. moterų tinklinio pirmenybės

Vos sausio viduryje startavusios Pagėgių savivaldybės 2018 m. moterų tinklinio pirmenybės pasiekė finišo tiesiąją. Sausio 31 d. vakarą Pagėgių A. Mackaus salėje vyko paskutinės trečiojo rato bei visų pirmenybių varžybos. Jose dalyvavo keturios komandos:  „Šilgaliai“, „Pasienietis“, „Tauragė“ ir „MSM“. Pirmenybės vyko trijų ratų sistema, be finalinių varžybų, tačiau turnyrinė lentelė bei tvarkaraštis sutapo taip, jog paskutiniosiose varžybose vyko kova dėl aukso medalių. Jose savo jėgas tikrino ir pirmos vietos siekė „MSM“ bei  Tauragės tinklininkės, kurios praėjusių dviejų ratų susitikimuose pasidalino po vieną pergalę. Lemiamoje kovoje savo pranašumą įrodė Pagėgių meno ir sporto mokyklos (MSM) sportininkės, kurioms atiteko pirmoji vieta. Antroji vieta ir sidabro medaliai atiteko viešnioms iš Tauragės, o trečiąją vietą iškovojo komanda „Pasienietis“.


 

Tradiciškai, pirmenybių pabaigoje, buvo išrinktos naudingiausios kiekvienos komandos žaidėjos. Šilgalių komandoje naudingiausia pripažinta Germantė Arcišauskaitė, „Pasieniečio“  - Gabija Brazlauskaitė, Tauragės – Ieva Kinaitė, o „MSM“ komandą į pergales vedė Viktorija Mišeikytė.

Apdovanojimus sportininkėms teikė Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Vytautas Stanišauskas ir Remigijus Špečkauskas. Tarybos nariai vylėsi, kad gimnazijos sporto salėje tokios varžytuvės tęsis ir ateityje, o sportininkių entuziazmas bei noras pasiekti kuo geresnių rezultatų tik didės.

Viešųjų ryšių specialistas
Evaldas Fetingis


Nuotraukų autorius Evaldas Fetingis


 
Atgal   Spausdinti