Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-21 -
APTARTA TYMŲ EPIDEMIOLOGINė SITUACIJA

Dėl pastaruoju metu sparčiai išaugusio sergamumo tymais, Pagėgių savivaldybės administracija 2019 m. gegužės 15 d. inicijavo pasitarimą su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamentu  apie tymų protrūkio dinamiką Lietuvoje.

Į pasitarimą tymų epidemiologinei situacijai aptarti, buvo pakviesti Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros,ugdymo įstaigų, socialinių ir kitų savivaldybės įstaigų vadovai, darbuotojai,  visuomenės sveikatos priežiūros specialistai bei kitų įstaigų  atsakingi asmenys.


 

Pasitarime dalyvavo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, kuruojanti sveikatos sritį savivaldybėje. Mero pavaduotoja pasveikino susirinkusius dalyvius, paragino rūpintis savo sveikata ir kieikvienam prisimti asmeninę atsakomybę už savo sveikatą.

Nacionalinio Visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento specialistai pristatė ir supažindino su teisės aktais, reglamentuojančiais užkrečiamųjų ligų prevenciją ir kontrolę, atsakinėjo į dalyvių pateiktus klausimus, kaip elgtis susirgus tymais  ar įtarus šį susirgimą. Specialistai paaiškino kur kreiptis jei yra įtariamas susirgimas tymais, suteikė informaciją dėl tyrimo tikslingumo atlikimo asmenims, kurie nežino ar buvo skiepyti ar ne.

Po seminaro vyko bendras aptarimas, kurio metu dalyviai galėjo  asmeniškai konsultuotis su Tauragės departamento specialistais įvairiais klausimais, kurie susiję su tymų profilaktika, kontrole ar kitais panašiais klausimais susijusiais su šiuo susirgimu. Taip pat buvo išplatinta dalomoji medžiaga - Tauragės departamento parengti  lankstinukai apie tymų prevenciją ir kontrolę, kuriuose pateikta išsami ir naujausia informacija apie tymus.   

 

 

 

 

  

Informaciją pagal

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro

 prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento

duomenis parengė

vyriausioji specialistė sveikatai ir sanitarijai 

Irena Levickienė
 
Atgal   Spausdinti