Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-09-25 -
VYKO SUSITIKIMAI DĖL RENGIAMO PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS STRATEGINIO PLĖTROS PLANO

Rugsėjo 22 dieną Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje nuo 14 val. vyko susitikimas su VšĮ "Vilniaus regiono plėtros agentūra" TŪB ekspertais dr. Romualdu Stankaičiu ir dr. Ana Stankaitiene, kurie Pagėgių savivaldybės tarybos nariams pristatė Pagėgių savivaldybės strateginio plėtros plano 2021–2031 metams rengimo gaires ir Pagėgių savivaldybės plėtros iki 2030 m. investavimo kryptis bei galimybes.


 

Tą pačią dieną vyko susitikimas su Jaunimo reikalų koordinatore ir Jaunimo reikalų tarybos atstovais su kuriais diskutuota dėl jaunimo atstovų įtraukimo į Strateginio plano rengimo procesą bei aptarta bendra jaunimo politikos situacija vietos lygmeniu. Ekspertų teigimu rengiant Strategiją girdėti jaunų žmonių norus ir lūkesčius ypač svarbu, todėl buvo nuspręsta organizuoti atskirą susitikimą su jaunimu, jaunimui patrauklioje vietoje ir patogiu metu. 

Rugsėjo 23 d. vyko susitikimai su Pagėgių savivaldybės administracijos padalinių atstovais. Plano rengėjai kartu su Pagėgių savivaldybės administracijos padalinių atstovais susitiko siekiant inventorizuoti įgyvendintas ankstesnio, bet dar galiojančio, Strateginio plėtros plano 2011-2021 m. priemones ir projektus.

Savivaldybės atstovų ir Strateginio plano rengėjų susitikimai organizuojami laikantis darbų grafiko. Artimiausiu metu, spalio 5 d., planuojamas susitikimas su jaunimo atstovais.

Ankstesni susitikimai su vietos bendruomenių atstovais vyko liepos 2 d. Natkiškių ir Stoniškių seniūnijose, liepos 10 d. Pagėgių, Vilkyškių ir Lumpėnų seniūnijose. Rugsėjo 9 d. vyko susitikimai su Pagėgių savivaldybės vadovais, tą pačią dieną, taip pat, buvo susitikta ir su Rambyno regioninio parko direkcijos direktore.

 

Pagėgių savivaldybės 2011-2021 metų strateginis plėtros planas

 

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti