Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-08-14 -
VYKO SVEIKOS GYVENSENOS SKATINIMO RENGINIAI

Tęsiant projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Pagėgių savivaldybėje“ veiklas, kurios organizuojamos Pagėgių savivaldybės administracijos, vyko renginiai temomis „Onkologinių ligų prevencija ir psichologinės pagalbos sprendimo būdai“ ir „Fizinis aktyvumas ir jo reikšmė įvairaus amžiaus žmonių sveikatai“.


Sveikos gyvensenos skatinimo renginiai vyko 2019 m. spalio 3 d. Lumpėnų, Vilkyškių ir Žukų bendruomenėms, 2020 m. kovo 5 d. Šilgalių ir Natkiškių bendruomenėms bei 2020 m. rugpjūčio 12 d. Pagėgių Neįgaliųjų draugijai ir Pagėgių bendruomenei. Pirmojo užsiėmimo metu buvo kalbėta apie onkologinių ligų atsiradimo priežastis, jų paplitimą ir prevenciją. Antrojo užsiėmimo metu kalbėta apie fizinio aktyvumo svarbą ir reikšmę kiekvieno gyvenime, taip pat vyko ir praktiniai užsiėmimai.Mokymų metu buvo laikytasi visų rekomenduojamų saugumo reikalavimų. Dalyviams buvo išdalinta dalomoji medžiaga (lankstinukai). Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos socialinio fondo ir Pagėgių savivaldybės administracijos lėšomis.

Mokymus vedė medicinos mokslų daktarė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto docentė, Kauno klinikų bendrosios praktikos gydytoja, Auksė Domeikienė. Renginius padėjo organizuoti Pagėgių savivaldybės administracijos strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Ūselienė ir Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Kristina Tutlienė.

Šis projekto etapas yra tiesiogiai susijęs su anksčiau vykusiais renginiais dvejomis temomis penkiose seniūnijose „Kraujotakos ligų prevencija ir sveikos mitybos reikšmė sveikai gyvensenai“ ir „Fizinis aktyvumas ir jo reikšmė įvairaus amžiaus žmonių sveikatai“

 DĖMESIO!

Veiklos bus tęsiamos toliau. Planuojamų užsiėmimų temos “Kraujotakos ligų prevencija ir sveikos mitybos reikšmė sveikai gyvensenai“ ir „Onkologinių ligų prevencija ir psichologinės pagalbos sprendimo būdai“.

  

  


 
Atgal   Spausdinti