Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-02-27 -
Vyko projekto priešgaisrinės saugos mokymai seniūnijose

Š.m. vasario 20 ir 21 dienomis 4 savivaldybės seniūnijose vyko projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas saugios aplinkos LT-PL gerinimui“ veiklos, skirtos gyventojų mokymui temomis – „Ugnies ir nelaimingų atsitikimų prevencijos priemonių įgyvendinimas įvairių grupių žmonėms Pagėgių savivaldybėje“.


 

Projektą įgyvendina Pagėgių savivaldybės Priešgaisrinė tarnyba. Projekte numatytus mokymus seniūnijų gyventojams padėjo pravesti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Alvydas Mikašauskas ir Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriai.

Mokymai vyko Stoniškių seniūnijoje, Šilgalių daugiafunkciniame centre, Natkiškių bendruomenės namuose, Lumpėnų ir Pagėgių bibliotekose. Mokymų metu gyventojai ne tik atidžiai klausėsi informacijos, praktinių patarimų ir įvairių istorijų patirtų priešgaisrinės tarnybos specialistų, bet ir aktyviai klausinėjo, asmeniškai konsultavosi su tarnybos  inspektoriais. Visiems mokymų dalyviams buvo išdalinti projekto informaciniai lankstinukai ir viešinimo – saugos priemonės.

 

 

 

Pagėgių savivaldybės priešgaisrinė tarnyba

 
Atgal   Spausdinti