Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-03-14 -
JAUNO VERSLO SUBJEKTAI KVIEČIAMI DALYVAUTI PROJEKTO VEIKLOSE

Asociacija  „Penktas regionas“ vykdo projektą „Asociacijos iniciatyvos teikiant mentorystės paslaugas verslą pradedantiems asmenims“. Vykdomo projekto tikslinė grupė - jauno verslo subjektų, kurių veiklos vykdymo vieta yra strategijos įgyvendinimo teritorijoje, atstovai ir darbuotojai.

Projekto tikslas - Siekti pagerinti darbingų vietos veiklos grupės teritorijos gyventojų padėtį darbo rinkoje teikiant konsultavimo, mentorystės paslaugas jauno verslo subjektams.


 

Įgyvendinant projektą  bus suteikta individualių ( pagal poreikį) verslo starto paslaugų 10 naujų verslo subjektų atstovams ir darbuotojams įmonės steigimo, buhalterinės apskaitos vedimo, dokumentų valdymo, klientų paieškos, ir kitais plėtros klausimais. Bus vykdoma: konsultavimo, mentorystės paslaugų teikimas verslą pradedantiems asmenims, mentorystės procesų įgyvendinimo parengiamoji veikla; informavimas apie projektą. Įgyvendinus projektą bus suteikta kompleksinė pagalba jauno verslo subjektams verslo pradžiai ir jo plėtrai.

Asociacijos „Penktas regionas“  kviečia jauno verslo subjektus dalyvauti projekto veikloje

Jauno verslo subjektas – ne ilgiau kaip 2 metus veikianti labai maža įmonė arba savarankišką darbą vykdantis fizinis asmuo, atitinkantys Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme apibrėžtą smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto sampratą. Laikoma, kad labai maža įmonė veikia ne ilgiau kaip 2 metus, jei ši įmonė ne anksčiau kaip prieš 2 metus yra įregistruota Juridinių asmenų registre. Laikoma, kad fizinis asmuo savarankišką darbą vykdo ne ilgiau kaip 2 metus, jei:

- yra praėję ne daugiau nei 2 metai nuo jo individualios veiklos pradžios datos, nurodytos jam išduotoje individualios veiklos pažymoje, ir jam individualios veiklos pažyma individualiai veiklai vykdyti yra išduota pirmą kartą arba praėjus ne mažiau nei 3 metams nuo anksčiau jo pagal individualios veiklos pažymą vykdytos individualios veiklos nutraukimo (taikoma asmenims, vykdantiems individualią veiklą pagal individualios veiklos pažymą);

- arba yra praėję ne daugiau nei 2 metai nuo tada, kai jam pirmą kartą buvo išduotas verslo liudijimas (nesvarbu, kokiai veiklos rūšiai) (taikoma asmenims, vykdantiems individualią veiklą pagal verslo liudijimą).

Išsamesnė informacija apie projekto vykdomas veiklas teikiama: kontaktinis asmuo Justina Vaišvilaitė, tel. + 370 635 98859, el. p. justinav123@gmail.com

 
Atgal   Spausdinti