Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-03-23 -
IN MEMORIAM

IN MEMORIAM

doc. dr. Vaclovas Bagdonavičius

1941.09.02–2020.03.22

2020 m. kovo 22 d. mirė filosofas, literatūrologas, humanitarinių mokslų daktaras, Mažosios Lietuvos ir Vydūno kūrybos tyrinėtojas, Vydūno draugijos garbės pirmininkas, Jono Basanavičiaus premijos laureatas, Pagėgių krašto garbės pilietis Vaclovas Bagdonavičius.

Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą, artimuosius, Vydūno draugijos narius, visus jį pažinojusius.


 

Pagėgių garbės piliečio ženklu 2010 m. Vaclovas Bagdonavičius apdovanotas už Vydūno – filosofo, mąstytojo, rašytojo – asmenybės atskleidimą, jo kūrybinio palikimo studijas ir sklaidą plačiajai visuomenei, jo vardo garsinimą Pagėgių krašte, Lietuvoje bei užsienyje. Vaclovas Bagdonavičius buvo Vydūno palaikų perlaidojimo 1991 m. spalio 19 dieną Bitėnų kapinaitėse iniciatorius. Apdovanojimas įteiktas ir už Bitėnų kapinių – Mažosios Lietuvos panteono – rekonstrukciją, tvarkymą, nenuilstantį asmenišką darbą, šiai veiklai įkvėpus Vydūno draugijos narius, už keturių tomų leidinio „Mažosios Lietuvos enciklopedija“, iškilaus kultūros ir raštijos paminklo Mažajai Lietuvai, tame tarpe ir Pagėgių kraštui, leidimo iniciatoriaus, vyriausiojo redaktoriaus veiklą. Svarų indėlį į Pagėgių krašto kultūrą Vaclovas Bagdonavičius įnešė savo skelbtomis publikacijomis, kuriose minimas Pagėgių vardas, aprašomi šio krašto raštijos, visuomenės veikėjų Vydūno, Martyno Jankaus, Enzio Jagomasto, Viliaus Gaigalaičio ir kt. veikla, darbai, nuopelnai Pagėgių kraštui.

Doc. dr. Vaclovas Bagdonavičius vienas iš iniciatorių, kuris siekė, kad Pagėgių savivaldybės viešajai bibliotekai būtų suteiktas Vydūno vardas.

 

 
Atgal   Spausdinti