Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-09-23 -
Dėl paskelbtos informacijos laikraštyje „Šilokarčema“

2021 m. rugsėjo 21 d. laikraštyje „Šilokarčema“ publikuotas straipsnis „Pagėgių politikai viešina galimybių pasus: „Ko jums dar trūksta?“, kuriame teigiama, kad Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžiai organizuojami nuotoliniu būdu, nes „valdantieji bijo kritikos“. Pagėgių savivaldybės vadovams nebuvo suteikta galimybė pareikšti savo pozicijos minėtame straipsnyje, todėl informuojame, kad nuotoliniai Pagėgių savivaldybės posėdžiai vyksta atsižvelgiant į pandemijos situaciją šalyje bei vadovaujantis Pagėgių savivaldybės tarybos veiklos reglamentu ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“.


Apie galimybę posėdžius vykdyti kontaktiniu būdu diskutuota šių metų rugpjūčio mėnesį vykusiame tarybos posėdyje. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius tuomet informavo, jog tam, kad posėdžiai galėtų vykti kontaktiniu būdu, tarybos nariams būtina pateikti Galimybių pasą.

Pažymime, kad iki Pagėgių savivaldybės tarybos posėdžio, kuris vyko rugsėjo 16 d., iš savivaldybės tarybos opozicijos narių nebuvo gauta nė viena Galimybių paso kopija. Kai kurie opozicijos nariai Galimybių pasą išsiėmė tik po įvykusio tarybos posėdžio.

Pagėgių savivaldybės tarybos narių dauguma visuomet pasisako už konstruktyvų dialogą ir bendrą darbą Pagėgių kraštui. Pretenzijos dėl nuotolinių posėdžių, apeliuojant į baimę kritikai ar reiškiant kaltinimus dėl Galimybių paso reikalavimo, yra nepagrįsti ir apsiriboja tik politinėmis manipuliacijomis.

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys

 
Atgal   Spausdinti