Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-06-17 -
Draugystės žygis

Projekto „Lyderių laikas 3“ Pagėgių savivaldybės kūrybinė komanda birželio 12 d. organizavo „Draugystės žygį“, kuriame dalyvavo visų Pagėgių savivaldybės mokyklų 5-10 klasių mokinių ir mokytojų komandos.

Nepabūgę kaitrios vasaros saulės žygio dalyviai rinkosi Rambyno regioniniame parke įrengtoje Merguvos poilsiavietėje. Susiskirstę į grupes ir išklausę renginio instruktažą kartu su grupių vadovais mokiniai keliavo į numatytus Rambyno regioninio parko lankytinus objektus (stovyklavietė „Bitutė“, Gandrų kolonija, M. Jankaus muziejus, Mažosios Lietuvos paveikslų sodas, Bitėnų ir Šilėnų kapinaitės, Rambyno regioninio  parko Lankytojų centras). Pasiekę žygio tikslą keliauninkai klausėsi įdomių pasakojimų apie lankomą objektą, kuriuos buvo perengę mokytojai — komandų vadovai. Žygio dalyviai ne tik klausėsi pasakojimų, bet ir turėjo sukurti savo komandos ir aplankytos vietovės pristatymą, pagal  užuominas rasti ir atlikti užduotį bei parsinešti įrodymą iš aplankytos vietos.


 

Atlikusios užduotis komandos  susirinko ant Rambyno kalno, gražiausios ir ne tik vietinių gyventojų, bet ir turistų mėgiamos Pagėgių krašto lankytinos vietos. Po to visų laukė komandų atliktų užduočių pristatymo konkursas, kurį lydėjo prizų lietus. Po konkurso mokiniai dalyvavo dailės terapijoje. Piešdami jie turėjo pavaizduoti savo nuotaiką, emocijas bei  patirtus įspūdžius. Po atokvėpio valandėlės žygio dalyvių laukė sportiniai žaidimai, kuriuose nugalėjo  draugystė. Na, o renginį vainikavo bendri pietūs — gardus plovas.

„Draugystės žygis“ ne tik pakvietė visas Pagėgių savivaldybės mokyklas prasmingai ir turiningai praleisti laiką  kartu, bet ir paskatino draugauti bei bendradarbiauti. Tikimės, kad šis renginys  taps tradicija. Žygio dalyviams dėkojame už gerą nuotaiką, išmonę ir kūrybiškumą, o Pagėgių savivaldybės administracijai, Rambyno regioninio parko direkcijai, Martyno Jankaus muziejui ir savivaldybės mokyklų vadovams bei  mokytojams už geranorišką pagalbą organizuojant renginį ir įgyvendinant pokyčio projektą.

 

 

 

Loreta Skvirbienė,

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytoja,

projekto „Lyderių laikas 3“ Pagėgių savivaldybės kūrybinės komandos narė

 
Atgal   Spausdinti