Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2020-08-13 VYKDOMI TIKRINIMAI, KAIP PAGĖGIŠKIAI LAIKOSI SAVIIZOLIACIJOS

Š.m. rugpjūčio 13 dieną Pagėgių savivaldybės administracijos darbuotojai kartu su Tauragės AVPK Pagėgių policijos komisariato pareigūnais vykdė bendrus tikslinius patikrinimus, kaip saviizoliacijos laikosi pagėgiškiai. Visi patikrinti asmenys, turintys būti privalomoje izoliacijoje, buvo namuose arba numatytose izoliavimosi vietose ir laikėsi saviizoliacijos reikalavimų.

Tokie bendri tiksliniai patikrinimai bus vykdomi kiekvieną savaitę, o informacija apie savivaldybėje nustatytus izoliavimo reikalavimo nesilaikymo atvejus bus teikiama Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos ministerijos (NVSC). Taip pat primename, kad asmenims, nesilaikantiems saviizoliacijos, gali būti taikoma administracinė arba baudžiamoji atsakomybė.

Daugiau

2020-08-13 VYDŪNO VIEŠOJI BIBLIOTEKA KVIETĖ Į SUEIGĄ „PO VYDŪNO ŽENKLU“

2020 m. rugpjūčio 7 d.vyko Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto „Vydūnas: atminties ženklai Pagėgiuose“, dalinai finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos ir Pagėgių savivaldybės administracijos, baigiamasis renginys–sueiga „Po Vydūno ženklu“.

Šio renginio šventine įžanga tapo „Atminties skvero“ atidarymas. Vasaros pradžioje organizuotas pleneras „Kultūros ženklai mažojoje skulptūroje“, kurio metu auksarankių kraštiečių pastangomis sukurti „Atminties skverą“ įprasminantys, mąstytojo Vydūno gyvenimą, kūrybą ir veiklą atspindintys mažosios skulptūros darbai.

Daugiau

2020-08-13 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NATKIŠKIŲ ZOSĖS PETRAITIENĖS PAGRINDINEI MOKYKLAI NUO 2020 M. RUGSĖJO 1 DIENOS REIKALINGAS PRADINIO UGDYMO MOKYTOJAS
2020-08-13 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NATKIŠKIŲ ZOSĖS PETRAITIENĖS PAGRINDINEI MOKYKLAI NUO 2020 M. RUGSĖJO 1 DIENOS REIKALINGAS SOCIALINIS PEDAGOGAS
2020-08-12 APTARTA SAVIVALDYBĖS KULTŪROS ĮSTAIGŲ VEIKLA

Š.m. rugpjūčio 12 dieną Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Dargužas susitiko su Pagėgių savivaldybės kultūros įstaigų vadovais, administracijos darbuotojais.

Susitikimo metu kalbėta apie Pagėgių savivaldybėje esančių kultūros bei laisvalaikio įstaigų veiklą karantino metu, išsakytos problemos, su kuriomis dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) susiduria savivaldybės kultūros darbuotojai. Diskutuota dėl šių įstaigų interneto svetainių veiksmingumo, aptarti bendrieji valstybės institucijų interneto svetainių reikalavimai.

Daugiau

2020-08-12 MUZIEJAUS TERITORIJOS TVARKYBOS DARBAI PRASIDĖJO

Savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys lankėsi Martyno Jankaus muziejuje ir domėjosi prasidėjusio projekto darbais.Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė realioje aplinkoje parodė ir supažindino savivaldybės vadovą su planuojamais darbais ir teritorijos pasikeitimais jau įgyvendinus projektą. Direktorė džiaugiasi gera politikų valia ir tuo, kad pagaliau bus sutvarkytos muziejaus prieigos, kieta danga iškloti takai ir pandusas į patį muziejaus pastatą, kas palengvins neįgaliųjų turistų priėmimą muziejuje. Taip pat planuojama įrengti modernius lauko tualetus, čia pat statyti ir nuotekų valymo įrenginius, apšviesti muziejaus ir paveikslų sodo teritoriją lauko žibintais, įrengti poilsio aikšteles su suoleliais ir kitą infrastruktūrą, kuri didins muziejaus patrauklumą, gerins estetinį aplinkos vaizdą, darys jį šiuolaikišką ir atitinkantį šiandienos lankytojo poreikius.

Daugiau

2020-08-12 Rugpjūčio 12-oji – Tarptautinė jaunimo diena

Daugiau

2020-08-11 ĮVYKO PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ OPERACIJŲ CENTRO (ESOC) POSĖDIS

2020 m. rugpjūčio 11 d. įvyko Pagėgių savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdis, kuriame buvo aptarti klausimai dėl bendrų tikslinių patikrinimų viešojo maitinimo įstaigose ir prekybos vietose, taip pat svarstyta, kaip vykdyti bendrus patikrinimus dėl izoliavimo reikalavimų laikymosi Pagėgių savivaldybėje.

Daugiau

2020-08-11 INFORMACIJA ASMENIMS, ATVYKUSIEMS/GRĮŽUSIEMS IŠ COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PAVEIKTŲ ŠALIŲ

Atsižvelgiant į nepalankią situaciją dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) teikia rekomendacijas asmenims, atvykusiems/grįžusiems iš šalių, įrašytų į koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašą, kuris yra skelbiamas SAM internetiniame puslapyje. Šios savaitės (nuo rugpjūčio 10 d.) sąrašą rasite čia.

Jeigu Jūs atvykote/grįžote iš užsienio šalies, įrašytos į koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašą, vertinama, kad Jūs turėjote riziką užsikrėsti COVID-19 liga (koronaviruso infekcija). Siekiant užkirsti kelią galimam infekcijos plitimui, Jums privaloma 14 dienų saviizoliacija. Taip pat ne vėliau kaip per 12 val. nuo atvykimo sausuma į Lietuvos Respubliką Jūs privalote užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos ministerijos (NVSC) užpildant elektroninę anketą NSVC puslapyje.

Visas rekomendacijas asmenims, atvykusiems/grįžusiems iš paveiktų šalių, galite rasti čia

Daugiau

2020-08-11 VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ STATINIO PROJEKTAVIMĄ IR VISUOMENĖS DALYVAVIMAS SVARSTANT STATINIO PROJEKTINIUS PASIŪLYMUS

Informuojame apie statinio – ATEITIES GATVĖS, PAGĖGIŲ MIESTE, SUPAPRASTINTĄ STATYBOS PROJEKTĄ, kuriam vadovaujantis STR 1.04.04:2017 "Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" 13 priedo, punkto 3.2 reikalavimais, visuomenė informuojama apie visuomenei svarbaus statinio projektavimą.

Daugiau

2020-08-11 DĖL DUJŲ BALIONŲ KEITIMO DAUGIABUČIUOSE NAMUOSE

Pagal Energetikos ministerijos parengtą suskystintų naftos dujų (SND) balionų, naudojamų daugiabučiuose namuose, pakeitimo 2019–2022 metais veiksmų planą, SND balionai  maistui gaminti trijų ir daugiau aukštų daugiabučiuose namuose turi būti pakeisti į kitą saugią energijos rūšį. Vyriausybė iš biudžeto lėšų dujų balionų keitimui į elektros energiją ar gamtines dujas 2020 m. skyrė 15 mln. Eur. 

Daugiau

2020-08-11 DUOTAS STARTAS BESIBAIGIANČIAI VASARAI

Savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys vyko pasveikinti ir gero poilsio palinkėti antrai vaikų vasaros poilsio stovyklos pamainai „Bitutės“ stovyklavietėje. Kažkada visos savivaldybės vaikų pamėgta stovyklavietė pasitinka stovyklautojus atsinaujinusi: suremontuoti nameliai, atnaujinti baldai, naujai pastatyta valgykla, šiuolaikiškai įrengti tualetai, dušinės. Vandens kokybės ir kiti higienos reikalavimai atitinka normas. 

Daugiau

2020-08-07 KVIETIMAS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO SUBJEKTAMS TEIKTI PARAIŠKAS

Pagėgių savivaldybės administracija kviečia Pagėgių savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektus teikti paraiškas finansavimo gavimui iš savivaldybės biudžeto lėšų. Paraiškos priimamos ir registruojamos nuo 2020 m. rugpjūčio 10 d. iki 2020 m. rugpjūčio 28 d. Pagėgių savivaldybės administracijos priimamajame (Vilniaus g. 11, Pagėgiai, II aukštas).

Paraiška ir jos priedai turi būti užpildyti kompiuteriu ir susegti į bylą, lapai sunumeruoti. Paraiškos pateikiamos vokuose (ant voko užrašyti: Pagėgių savivaldybės verslo subjektų paraiškų svarstymo komisijai).

Daugiau

2020-08-03 Projekto „Pagėgių savivaldybės, Stoniškių ir Benininkų k. v., projekto, Valstybei priklausančių melioracijos statinių rekonstravimo darbų projektų parengimas, Nemuno žemupyje, Nemuno mažųjų upių paba

Informuojame, kad 2020 rugpjūčio mėn. 19 d. 17:10 val. vyks projekto „Pagėgių savivaldybės, Stoniškių ir Benininkų k. v., projekto, Valstybei priklausančių melioracijos statinių rekonstravimo darbų projektų parengimas, Nemuno žemupyje, Nemuno mažųjų upių pabaseinyje“ projektinių pasiūlymų pristatymas.

Daugiau

2020-08-03 BUVUSIO NATKIŠKIŲ MEDICINOS PUNKTO PATALPŲ VIEŠO NUOMOS KONKURSOS SĄLYGOS
2020-07-28 Skelbimas

Daugiau

2020-07-27 Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus (Vilkyškių seniūnija)

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB Energetikos projektavimo institutas informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus statinio „Kitų inžinerinių statinių (vėjo elektrinės), Vilkyškių sen., Pagėgių sav., naujos statybos projektas“ projektavimą. Projekto įgyvendinimo metu bus statoma 4 naujos vėjo jėgainės, skirtos elektros energijos gamybai.

Projektavimas vykdomas Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais, kai neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statybos darbai žemės sklypuose, kurių kadastriniai Nr. 8832/0004:0186, 8887/0002:0687, 8887/0002:0693, 8887/0002:0694 Vilkyškių sen., Pagėgių sav., yra leidžiami.

Daugiau

2020-07-27 Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB Energetikos projektavimo institutas informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus statinio „Inžinerinių tinklų (Elektros tinklų) 30/330 kV Piktupėnų VE TP, Birštoniškių k., Pagėgių sen., Pagėgių sav. naujos statybos projektas“ projektavimą. Projekto įgyvendinimo metu bus statomos naujos 330kV ir 30kV skirstyklos su moduliniais pastatais, skirtais apsaugų, ryšių, apskaitos ir kitos įrangos patalpinimui. Naujos skirstyklos skirtos naujai įrengiamo vėjo jėgainių parko prijungimui prie esamų tinklų.

Projektavimas vykdomas Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais, kai neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statybos darbai žemės sklype, kurio kadastrinis Nr. 8847/0004:162 Lumpėnų sen., Pagėgių sav., yra leidžiami.

Daugiau

2020-07-27 Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus (Natkiškių seniūnija)

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB Energetikos projektavimo institutas informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus statinio „Kitų inžinerinių statinių (vėjo elektrinės), Natkiškių sen., Pagėgių sav., naujos statybos projektas“ projektavimą. Projekto įgyvendinimo metu bus statoma 3 naujos vėjo jėgainės, skirtos elektros energijos gamybai.

Projektavimas vykdomas Teritorijų planavimo įstatymo nustatytais atvejais, kai neparengti teritorijų planavimo dokumentai ir statybos darbai žemės sklypuose, kurių kadastriniai Nr. 8834/0003:0237, 8834/0003:0236, 8834/0003:0068 Natkiškių sen., Pagėgių sav., yra leidžiami.

Daugiau

2020-07-27 Pranešimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimo pradžią ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus (Lumpėnų seniūnija)

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir statybos techniniu reglamentu STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė", UAB Energetikos projektavimo institutas informuoja visuomenę apie numatomą visuomenei svarbaus statinio „Kitų inžinerinių statinių (vėjo elektrinės), Lumpėnų sen., Pagėgių sav., naujos statybos projektas“ projektavimą. Projekto įgyvendinimo metu bus statoma 10 naujų vėjo jėgainių, skirtų elektros energijos gamybai.

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     

Prisijungimas gyventojams