Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-09-08 -
Pagėgių krašto bibliotekininkės dalyvavo Vakarų Lietuvos bibliotekininkų suvažiavime „Bibliotekų spiečius 2020“

2020 m. rugsėjo 4 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos darbuotojos dalyvavo Jurbarko rajone, Raudonės pilyje vykusiame XIX-ajame Vakarų Lietuvos bibliotekininkų suvažiavime „Bibliotekų spiečius 2020“, kurį šiemet organizavo Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius bibliotekininkes į šį renginį išlydėjo su dovanomis.

Renginys iškilmingai atidarytas tradiciniu suvažiavimo vėliavos pakėlimu bei šių metų šventės šeimininkų ir svečių sveikinamaisiais žodžiais. Prisistatant bibliotekoms, pagėgiškės bibliotekininkės savo kraštą reprezentavo skaitydamos jo istorijos, gamtos ir kultūros paveldą atspindintį poezijos kūrinį bei renginio organizatoriams įteikdamos Nemuno užliejamų lankų sūrį. Dalyvauta atviroje diskusijoje „Bibliotekų vaidmuo regionuose – kas yra biblioteka šiandien?“, kurios metu analizuotas besikeičiantis bibliotekų vaidmuo visuomenėje bei aptarti iššūkiai, su kuriais vis dažniau susiduria bibliotekos.


Įsikūrusios Vydūno fotografijomis bei kitais Pagėgių krašto ir Mažosios Lietuvos motyvais dekoruotame kiemelyje, Vydūno viešosios bibliotekos atstovės žaidybine-edukacine forma pristatė savo krašto savitumą, raštijos unikalumą, kultūrinių objektų įvairovę. Kolegos bibliotekininkai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Pagėgių kraštą žaisdami Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos sukurtą žaidimą-galvosūkį „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“. Rankų miklumą ir akies žvitrumą kviesta išmėginti dalyvaujant bibliotekos parengtoje dėlionių, kuriose įamžinti svarbiausi su Vydūnu susiję objektai, edukacijoje. Norintieji giliau suvokti Vydūno filosofijos esmę ir jo pasaulio sampratą, buvo kviečiami išbandyti jėgas žaidžiant VšĮ „Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ parengtą intelektualų žaidimą „Vydūno Visatos matymas“.

Vydūno viešosios bibliotekos komanda varžėsi linksmosiose sportinėse rungtyse ir netgi tapo viena pirmojo etapo rungtynių nugalėtojų. Už dalyvavimą Vakarų Lietuvos bibliotekininkų suvažiavime „Bibliotekų spiečius 2020“, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai suteiktas dvasiškiausios komandos vardas, o bibliotekos bendruomenė pagerbta padėkos raštu ir atminimo dovanėle. Į Pagėgius sugrįžta su geromis emocijomis, dalijantis patirtais įspūdžiais bei pasisėmus gražių idėjų tolesnėms veikloms.

 

Daugiau skaityti: http://www.pagegiusvb.lt/naujienos/pagegiu-krasto-bibliotekininkes-dalyvavo-vakaru-lietuvos-bibliotekininku-suvaziavime-biblioteku-spiecius-2020/

 

 

 

Sonata Nognienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno  viešosios bibliotekos

metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

 

Nuotraukos iš Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos archyvo.

 
Atgal   Spausdinti