Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-07-08 -
VALSTYBĖS (LIETUVOS KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) DIENA NATKIŠKIUOSE PAMINĖTA SPORTINIU RITMU

Liepos 6-oji –  Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena Natkiškiuose buvo ypač sportiška. Popiet sporto klube „Aitvaras“ vyko smiginio turnyras Karaliaus Mindaugo taurei laimėti, kurį organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“, tuo pat metu būrys natkiškiečių prisijungė prie Pagėgių bendruomenės organizuojamo dviračių žygio į Rambyno kalną ir sėkmingai dviračiais įveikė maršrutą Natkiškiai – Rambyno kalnas – Natkiškiai.


 

Smiginio turnyras Karaliaus Mindaugo taurei laimėti

Smiginio turnyre buvo žaidžiama rato sistema, kiekvienas dalyvis turėjo sužaisti su kiekvienu turnyro dalyviu. Buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų setų nuo 301 taško, partiją reikėjo užbaigti dvigubu skaičiumi.  

Po atkaklių kovų paaiškėjo, kad pirmenybių nugalėtoju,  patyręs tik vieną pralaimėjimą, tapo Ramūnas Kuzmarskis (Natkiškiai). Antros ir trečios vietos nugalėtojai surinko po vienodą taškų skaičių, tačiau tarpusavio žaistą mačą laimėjo Elvyra Šulcienė (Natkiškiai) ir įrodė savo pranašumą prieš Valdą Štuikį (Žukai).

Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, sveikindamas turnyro dalyvius ir nugalėtojus pasidžiaugė, kad smiginis Natkiškiuose tampa vis populiaresnis ir kaskart pritraukia vis daugiau šios sporto šakos mėgėjų ir entuziastų, palinkėjo ir toliau aktyviai dalyvauti turnyruose.

Apdovanoti dviračių žygio dalyviai

Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventės Natkiškiuose metu buvo pasveikinti natkiškiečiai, sėkmingai dviračiais įveikę maršrutą Natkiškiai – Rambyno kalnas – Natkiškiai. Sveikinimo žodį tarė ir atminimo medalius dviračių žygio dalyviams teikė Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, Natkiškių seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė, Natkiškių bendruomenės pirmininkė Nida Bušniauskienė.

Daugiau nuotraukų Pagėgių savivaldybės Facebook paskyroje.

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
Atgal   Spausdinti