Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-07-16 -
INFORMACIJA ASMENIMS, ATVYKUSIEMS/GRĮŽUSIEMS IŠ COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PAVEIKTŲ ŠALIŲ

Atsižvelgiant į nepalankią situaciją dėl COVID-19 ligos  (koronaviruso  infekcijos), Sveikatos  apsaugos ministerija teikia rekomendacijas asmenims, atvykusiems/grįžusiems iš šalių, įrašytų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, kuris yra skelbiamas SAM internetiniame puslapyje http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.


Jeigu Jūs atvykote/grįžote iš užsienio šalies, įrašytos į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, vertinama, kad Jūs turėjote riziką užsikrėsti COVID-19  liga  (koronaviruso  infekcija).  Siekiant užkirsti kelią galimam infekcijos plitimui, Jums privaloma 14 dienų saviizoliacija.

  • Ne vėliau kaip per 48 val. nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką Jūs privalote užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau –NVSC), užpildant elektroninę anketą NVSC puslapyje: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form;
  • Iš oro uosto,  jūrų  uosto ar  kitos sausumos atvykimo  į  šalį  vietos į  savo  gyvenamąją  vietą rekomenduojama  vykti  nuosavu (nuomotu) transportu ar paprašyti, kad Jus parvežtų giminės ar artimieji. Venkite naudotis viešuoju transportu. Jeigu visgi tenka naudotis viešuoju transportu ar Jus veža kitas asmuo, rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines priemones ir stengtis išlaikyti 1 – 2 metro atstumą nuo kitų žmonių.
  • Jeigu Jūsų gyvenamoji vieta neatitinka Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimuose numatytų higienos reikalavimų ir sutikus susimokėti apgyvendinimo išlaidas, galite kreiptis į Savivaldybę, kuri nukreips Jus į Savivaldybės numatytą viešbutį.

 

Visas rekomendacijas asmenims, atvykusiems/grįžusiems iš paveiktų šalių galite rasti SAM internetiniame puslapyje:  

http://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/2020-06-16_rekomendacijos_keliautojams_is_paveiktu_saliu.pdf.

 

 
Atgal   Spausdinti