Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2022-01-14 -
Savivaldybės mokykloms – pirmosios šalies ponios D. Nausėdienės padėka

Praėjusių metų pabaigoje Prezidentūra ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė kvietė Lietuvos mokyklas, dienos ir globos centrus, visas šeimas jungtis prie „Baltojo paukščio“ akcijos.


Akcijos dalyviai, mokyklų, dienos ir globos centrų bendruomenės bei šeimos, buvo kviečiami iš vilnos nuvelti po kalėdinį paukštį.

Į pirmosios šalies ponios kvietimą atsiliepė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos, kurios mokiniai ir mokytojai pagamino Kalėdų eglės papuošimus – paukščiukus, kurie papuošė Lietuvos Respublikos Prezidento eglę.

Kviesdama visus į šią akciją, Diana Nausėdienė sakė: „Tegul Jūsų rankomis nuvelti paukšteliai suskrenda į Prezidentūrą iš užsienio, iš visų Lietuvos regionų, iš mokyklų, iš dienos ir globos centrų, iš kiekvienos šeimos, iš kiekvienų namų. Tegul jie simbolizuoja tai, kas svarbiausia, – kiekvienas esame unikalus ir reikšmingas. O visi kartu galime sukurti bendrus namus Vilčiai ir Meilei, nuveikti daug gražių ir prasmingų dalykų“.

Pagėgių savivaldybę pasiekė laiškas iš Lietuvos Respublikos Prezidentūros. Jame pirmosios ponios Dianos Nausėdienės padėkos už indėlį prisidedant prie Prezidento rūmų kanceliarijos inicijuotos šventinių žaisliukų Kalėdų eglei kūrimo „Baltojo paukščio“ akcijos.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius taip pat dėkoja Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos ir Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos mokiniams ir mokytojams prisijungusiems prie gražios iniciatyvos ir Pagėgių krašto vardo garsinimo.

 

Pagėgių savivaldybės informacija

 
Atgal   Spausdinti