Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-02-08 -
Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į Lyderystės Akademijos 2018 vasaros stovyklą Jungtinėse Valstijose

Jau penktąjį kartą Baltijos-Amerikos Laisvės fondas kviečia visus 11 klasių moksleivius dalyvauti BAFF Lyderystės Akademijos vasaros stovyklos programos konkurse.


 

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas jau penktą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuoliktų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. BAFF Lyderystės Akademijos tikslas yra suteikti unikalią progą Baltijos šalių vienuoliktų klasių gimnazistams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių. Specialiai paruošti dėstytojai padės dalyviams išmokti naudotis savo unikaliomis savybėmis ir patirtimis, mokantis verslumo ir lyderystės, taip pat padės lavinti jų įgūdžius.
 
Pažintis su JAV kultūra:
Buvimo Jungtinėse Valstijose metu Lyderystės Akademijos studentai turės galimybę susipažinti su JAV kultūra ir istorija - aplankyti Bostoną, vienu seniausių JAV miestų, pasižyminčiu turtinga istorija ir kultūra, Harvardo universitetą, stebėti beisbolo rungtynes. Programos pabaigoje dalyviai apsilankys Niujorke, stebės minias žmonių Times Square ir aplankys Vašingtoną, kuriame susipažins su JAV valstybės įkūrimo istorija.
 
Saugumas ir išlaikymas:
Programos Jungtinėse Valstijose metu dalyviams bus užtikrintas visiškas išlaikymas, puikios gyvenimo sąlygos Portlando miesto (Meino valstija) universiteto miestelyje. Taip pat garantuojame sveikatos draudimą ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą CIEE biure Portlande, Meino valstijoje.
 
Reikalavimai kandidatams:
Kandidatams turi būti  suėję ne mažiau kaip 16 metų  iki 2018 m. liepos 1 d. ir  2018–2019  mokslo metais jie turėtų mokytis 12 klasėje.
Kandidatų anglų kabos žinios turi būti pakankamos dalyvauti anglakalbėje programoje. Geriausi kandidatai turės dalyvauti pokalbyje, kuris vyks anglų kalba.
 
BAFF Lyderystės Akademijos stipendija dengia:

  • Tarptautinę kelionę lėktuvu
  • Išlaidas BAFF Lyderystės Akademijos programai
  • Apgyvendinimą ir maitinimą
  • Išvykas ir ekskursijas
  • Sveikatos draudimą ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą

               
Paraiškas į konkursą galima teikti iki 2018 m. kovo 4 d. Paraiškos formas ir visus konkurso reikalavimus rasite BAFF tinklapyje:
http://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-leadership/


BAFF informacija

 
Atgal   Spausdinti