Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2020-04-03 VIEŠAS KREIPIMASIS DĖL KORONAVIRUSO COVID-19 (informacija reguliariai atnaujinama)

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius reiškia susirūpinimą dėl sparčiai Europoje plintančio koronaviruso ir kviečia Pagėgių savivaldybės gyventojus būti sąmoningais, atsakingais ir pilietiškais bei prašo vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

2020 m. kovo 2 d. Savivaldybės meras pasirašė potvarkį Nr. M1-14 „Dėl renginių, organizuojamų uždarose patalpose, atšaukimo", kuriuo įpareigoja Savivaldybės įstaigas atšaukti kultūrinius renginius, organizuojamus uždarose patalpose, kurie atviri visuomenei iki š.m. kovo 31 dienos.

2020 m. kovo 23 d. Pagėgių savivaldybės meras pasirašė potvarkį NR. M1-15 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių“.

ASMENŲ, SERGANČIŲ COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), ASMENŲ, ĮTARIAMŲ, KAD SERGA COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), AR ASMENŲ, TURĖJUSIŲ SĄLYTĮ SU SERGANČIUOJU COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), IZOLIAVIMO NAMUOSE AR KITOJE GYVENAMOJOJE VIETOJE TAISYKLĖS.

Daugiau

2020-04-03 ATNAUJINTI SVARBŪS KONTAKTAI

Daugiau

2020-04-03 PAGĖGIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ DARBUOTOJOS DALYVAVO MOKYMUOSE DĖL COVID-19

Reaguodamos į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą Lietuvoje, Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigos prisijungė prie COVID-19 ligos valdymo: šių įstaigų darbuotojos gilino žinias specialiuose mokymuose, kuriuose įgijo ir teorinių, ir praktinių žinių.

2020 m. balandžio 3 d. Pagėgių savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojos dalyvavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose mokymuose dėl saugaus tepinėlių iš paciento nosiaryklės ir ryklės paėmimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti.

Daugiau

2020-04-03 SAVIVALDYBĖJE SPRENDŽIAMOS PROBLEMOS DĖL COVID-19 LIGOS VALDYMO

Pagėgių savivaldybės  meras Vaidas Bendaravičius ir savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas – administracijos direktorius Virginijus Komskis kartu sprendžia problemas, su kuriomis susiduria savivaldybė. Šiuo metu viena opiausių problemų – vadinamosios karščiavimo klinikos įsteigimas.

LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu visos šalies savivaldybės įpareigotos įsisteigti tokias karščiavimo klinikas arba ieškoti būdų užtikrinti tokios paslaugos teikimą, sudarant sutartį dėl tokių paslaugų teikimo su kita savivaldybe. Karščiavimo klinikose bus atliekami išsamesni tyrimai viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams, įtariant koronavirusinę infekciją (COVID-19).

Pagėgių savivaldybės vadovai susitarė su Tauragės rajono meru dėl sutarties, kad karščiavimo klinikos paslaugas Pagėgių savivaldybės gyventojams teiks Tauragėje steigiama karščiavimo klinika. Šiuo metu intensyviai bendradarbiaujama su Tauragės PSPC, kuri jau kitą savaitę planuoja atidaryti tokią kliniką.

Operatyvus bendradarbiavimas vyksta ir su Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centru, Pagėgių šeimos centru bei Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių namais, kurie geranoriškai prisijungia prie COVID-19 ligos valdymo.

Daugiau

2020-04-02 DĖL PRIKLAUSOMYBĖS KONSULTAVIMO PASLAUGŲ TEIKIMO

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena apie teikiamas nemokamas priklausomybės konsultavimo paslaugas rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims ir jų artimiesiems.

Paskelbus karantiną šalyje, priklausomybės konsultavimo paslaugos teikiamos telefonu. Jums paskirtu laiku priklausomybės konsultantas su Jumis susisieks telefonu. Pagėgių savivaldybės gyventojai į priklausomybės konsultantą gali kreiptis kiekvieną penktadienį 8.00 val. - 14.00 val.

Registracija konsultacijoms vykdoma tel: 8 659 01468.

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Daugiau

2020-04-02 DĖL UAB TAURAGĖS REGIONO ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRO PADALINIŲ DARBO LAIKO KARANTINO METU

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisės aktais dėl šalyje paskelbto karantino, UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad nuo 2020 m. kovo 25 d. karantino režimo galiojimo laikotarpiu Lietuvoje iš gyventojų ir juridinių asmenų nebus priimamos atliekos į Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Pagėgių didžiųjų atliekų surinkimo aikšteles. Karantino laikotarpiu iš gyventojų atliekos nepriimamos į Tauragės regiono nepavojingų atliekų sąvartyną.

Tauragės regiono nepavojingų atliekų sąvartyno darbo laikas juridiniams asmenims:

Pirmadienis – penktadienis 8.00 – 20.00.

Šeštadienis – nedarbo diena.

Sekmadienis – atliekų priėmimas vykdomas tik iš UAB „Ekonovus” iš anksto suderinus priėmimo laiką telefonu.

Pranešame, kad mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų surinkimas ir išvežimas vyksta įprasta tvarka, t.y. pagal patvirtintus 2020 m. atliekų išvežimo grafikus.

Daugiau

2020-04-02 IŠDALINTI APSAUGINIAI RESPIRATORIAI FFP2

Pirmosiomis balandžio mėn. dienomis Pagėgių savivaldybė įsigijo apsauginių respiratorių FFP2, kuriuos išdalino savivaldybės teritorijoje veikiančioms savivaldybės institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, Asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, Tauragės AVPK Pagėgių policijos komisariatui, prioritetą teikiant institucijoms ar įstaigoms, tiesiogiai įsitraukusioms į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymą.

Iš viso išdalinta 1000 FFP2 apsauginių respiratorių. Šiuo metu asmens apsaugos priemonės yra viena perkamiausių prekių, todėl jų trūksta, laukiama dar vienos užsakytos siuntos.

Daugiau

2020-04-01 DOVANOJAMOS DAUGKARTINĖS APSAUGINĖS VEIDO KAUKĖS

Apie gražų poelgį, kad Natkiškių seniūnijos gyventojams dovanojamos rankų darbo daugkartinės apsauginės veido kaukės, sužinojome atsitiktinai: seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė teigia, kad geri darbai daromi tyliai, ir kuklinasi apie tai kalbėdama.

Seniūnė pasakoja, kad mintis siūti veido kaukes kilo pasikeitus situacijai Lietuvoje ir išaugus poreikiui apsisaugoti nuo koronaviruso (COVID-19).

„Susiklosčius tokiai situacijai dėl šalyje paskelbto karantino ir plintančio viruso, ramybės nedavė mintis, kaip galėčiau padėti savo seniūnijos žmonėms, todėl, idėja siūti ir dovanoti būtinas apsisaugojimui nuo infekcijos veido kaukes, atėjo savaime.“ – teigia V. Sirtautienė.

Daugiau

2020-04-01 TĘSTINĖ INFORMACIJA DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE VYKDOMO PROJEKTO „BENDRUOMENINĖS KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“

Informuojame, kad dėl susidariusios situacijos dėl paskelbto karantino šalyje, Bendruomeniniai šeimos namai darbą organizuoja nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, individualios psichologo konsultacijos vykdomos šeštadieniais, pagal išankstinę registraciją, imantis visų galimų apsaugos priemonių, nesudarant galimybių virusui plisti.

Esant poreikiui, kviečiame kreiptis, registracija vykdoma tel.: (8 441) 56089, mob. 86 0021449.

Daugiau

2020-04-01 DĖL AUTOBUSŲ MARŠRUTO LAIKINO SUSTABDYMO

Maršruto grafikas

Daugiau

2020-03-31 MERO KOMENTARAS LIETUVOS RYTO TV REPORTAŽE

Kovo 31  d. Lietuvos ryto TV reportaže apie prieš beveik savaitę įsigaliojusį sveikatos apsaugos ministro įsakymą – visiems grįžtantiems į šalį atlikti tyrimus dėl koronaviruso.

Komentuodamas situaciją Pagėgiuose, savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius buvo atviras: kol kas asmenys Pagėgių savivaldybėje nėra tiriami dėl COVID-19 ligos.

Tarptautiniame Panemunės pasienio punkte grįžusius pasitinka visuomenės sveikatos centro specialistai, patikrina jų sveikatos būklę, grįžusieji iš užsienio užpildo pateiktas anketas, tačiau tyrimas dėl COVID-19 nėra atliekamas. Pagėgių savivaldybės atveju, asmenys, kurie keliauja į savo gyvenamąją vietą, pasirašo sutikimą ir pasižadėjimą, kad savo savivaldybėje išsitirs dėl COVID-19.

Laidos įrašas: https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2020/03/31/news/sugrizusieji-i-lietuva-netikrinami-pasienyje-nera-tyrimu-apsaugos-priemoniu-ar-darbuotoju-14290108/.

Daugiau

2020-03-31 MERAS TVK LAIDOJE „MIESTO RITMAS“

Kovo 31 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius TVK laidoje „Miesto ritmas“ kalbėjo apie pirmąjį patvirtintą koronaviruso atvejį Pagėgiuose,  grįžtančiųjų iš užsienio per tarptautinį Panemunės pasienio postą srautus pastarosiomis dienomis, šių asmenų izoliavimo ir transportavimo galimybes, aptarė kitas šių dienų aktualijas.

 Laidos įrašas: http://www.tvk.lt/index.php?m=33&tid=4679.

Daugiau

2020-03-31 MERO KREIPIMASIS DĖL VALDYMO PRIEMONIŲ PREKYBOS VIETOSE

Lietuvoje toliau sparčiai plinta koronaviruso infekcija, nustatytas pirmas COVID-19 ligos atvejis Pagėgių savivaldybėje, todėl, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, siekdamas maksimalaus visuomenės prisidėjimo prie infekcijos plitimo stabdymo, savivaldybės teritorijoje esančių parduotuvių, vaistinių darbuotojus prašo imtis griežtų priemonių, įskaitant ir pirkėjų be apsauginių veido priemonių (kaukių, respiratorių ir pan.) aptarnavimo atsisakymą.

Savivaldybės meras tikisi Jūsų sąmoningumo, pagarbos ir atsakingumo dėl savo ir savo artimųjų sveikatos.

Daugiau

2020-03-31 MERAS ĮVARDINO PROBLEMAS, SU KURIOMIS ŠIUO METU SUSIDURIAMA

Kovo 31 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius dalyvavo LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ (laidos vedėjas Edvardas Kubilius), kurioje buvo kalbama apie tai, kaip pasienyje esančioms savivaldybėms sekasi rūpintis asmenų, kurie grįžta iš užsienio valstybių, izoliavimu ir transportavimu.

Pagėgių savivaldybės meras teigė, kad žmonės vis dar grįžta  į Lietuvą per tarptautinį Panemunės pasienio punktą, tačiau jų nėra daug, nuo dviejų iki dešimties asmenų per dieną. Savivaldybė yra įpareigota pasirūpinti šių asmenų izoliavimu ir transportavimu, tai ir daro. Yra numatytos patalpos asmenų saviizoliacijai, visą parą teikiamos transportavimo paslaugos. Asmenys transportuojami iš oro uostų, Klaipėdos jūrų uosto, taip pat į Tauragės mobilų patikros punktą (į patikros punktą vežami asmenys, kurie neturi savo transporto).

Meras įvardino, kad savivaldybėje mėginių dėl COVID-19 ligos paėmimas šiuo metu stringa. Kol kas asmenys Pagėgių savivaldybėje nėra tiriami dėl COVID-19 ligos. Asmenys, kurie keliauja į savo gyvenamąją vietą, pasirašo sutikimą ir pasižadėjimą, kad savo savivaldybėje išsitirs dėl COVID-19.

Daugiau

2020-03-30 PAGĖGIUOSE NUSTATYTAS PIRMAS KORONAVIRUSO ATVEJIS: PAPILDYTA INFORMACIJA

Sekmadienį, kovo 29 d., buvo pranešta apie pirmąjį koronaviruso atvejį Pagėgiuose.

Kaip buvo rašyta, Nacionalinės visuomenės sveikatos centras (NVSC) pradėjo atvejo epidemiologinį  tyrimą.

Tai reiškia, kad apklausia atvejus, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes, sąlytį turėjusius asmenis bei kitą epidemiologiškai svarbią informaciją.

Namo laiptinė, kuriame gyvena COVID-19 liga susirgęs asmuo, buvo dezinfekuotas tą patį vakarą, dezinfekuotas ir greta esančio namo laiptinė.

Asmuo laikosi saviizoliacijos savo namuose. Kartu gyvenantiems šeimos nariams šiandien, kovo 30 d., atliktas COVID-19 tyrimas, laukiama rezultatų.

Daugiau

2020-03-30 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NUMATYTOSE PATALPOSE SUDARYTOS SĄLYGOS SAVIIZOLIUOTIS 30-IAI ASMENŲ

Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis informavo, kad kovo 30 d. duomenimis Pagėgių savivaldybės numatytose saviizoliacijos patalpose iš viso buvo apgyvendintas 21 asmuo. Jie visi į Lietuvą grįžo iš skirtingų užsienio valstybių per tarptautinį Panemunės pasienio punktą. Panemunės pasienio punkte grįžusius pasitiko visuomenės sveikatos centro specialistai, patikrino jų sveikatos būklę, grįžusieji iš užsienio užpildė pateiktas anketas.

Pagėgių savivaldybė pasirūpino, kad visi numatytose patalpose apgyvendinti asmenys būtų izoliuojami po vieną, gyventų atskiruose gyvenamosiose patalpose (kambariuose) su atskiru sanitariniu mazgu. Taip pat savivaldybė rūpinasi jų maitinimu, būtiniausių priemonių (vaistų, higienos prekių, drabužių) pristatymu ar perdavimu iš artimųjų.

„Šiuo metu Pagėgių savivaldybės numatytose saviizoliacijos patalpose gyvena keturi asmenys, visi jie Pagėgių savivaldybės gyventojai. Kiti asmenys buvo iš kitų savivaldybių, todėl jų apgyvendinimas trukdavo keletą dienų, tol, kol buvo organizuojamas jų pervežimas į jų deklaruotos gyvenamosios vietos numatytas saviizoliacijos vietas.“ – teigia savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas.

Daugiau

2020-03-29 PAGĖGIUOSE NUSTATYTAS PIRMAS KORONAVIRUSO ATVEJIS

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pranešė apie pirmąjį koronaviruso atvejį mieste.

Mėginys buvo paimtas Tauragės mobiliame punkte ketvirtadienį. Šiandien šią žinią patvirtino Nacionalinės visuomenės sveikatos centras (NVSC). Pradėtas epidemiologinis tyrimas.

Asmuo, kuriam nustatyta COVID-19, taip pat ir pats pranešė savivaldybės atstovams.

Asmuo turėjo kontaktą su galimai sergančiais COVID-19.

Asmuo jaučiasi gerai, jokių COVID-19 ligos simptomų nejaučia, todėl laikysis saviizoliacijos namuose.

Kviečiame laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) raginimų vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, t. y. maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus, kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Daugiau

2020-03-25 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA KONKURSUS Į PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NATKIŠKIŲ ZOSĖS PETRAITIENĖS IR PAGĖGIŲ SAV. STONIŠKIŲ PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ DIREKTORIŲ PAREIGAS

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     

Prisijungimas gyventojams