Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-10-13 -
RESPUBLIKOS PREZIDENTAS SU TAURAGĖS REGIONO MERAIS APTARĖ REGIONUI AKTUALIUS SOCIALINIUS KLAUSIMUS

Spalio 13-ąją Tauragėje lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Respublikos Prezidento ir patarėjų komandos pagrindinė tema šią darbo dieną regione – socialiniai klausimai.

Šalies vadovas su komanda pirmiausia atvyko į Tauragės autobusų stotį, kur susitiko su Tauragės regiono – Pagėgių savivaldybės, Jurbarko, Tauragės, Šilalės rajonų savivaldybių merais. Čia Tauragės regiono merai iškilmingai pasirašė Regioninį susitarimą dėl bendros viešojo transporto sistemos kūrimo. Šiuo susitarimu savivaldybės įsipareigojo siekti tvaraus judumo visame regione, gerinti viešųjų paslaugų prieinamumą ir darbo vietų pasiekiamumą, įdiegti bendrą maršrutų planavimo ir derinimo sistemą, bendrą elektroninį bilietą. Planuojama, kad jau kitąmet bus įsteigta bendra visų savivaldybių viešoji įstaiga.


Šalies vadovas akcentavo Tauragės regiono savivaldybių, vienų pirmųjų Lietuvoje, pribrendusių šiam pokyčiui, progresyvumą, pasidžiaugė sėkmingu regiono savivaldybių bendradarbiavimu.

„Prezidentas remia savivaldybių savarankiškumo stiprinimą, regionų tolygumo skatinimą ir palaiko šį Regioninį susitarimą kaip tiesioginį jo inicijuoto memorandumo „Dėl glaudesnės centrinės ir vietos valdžios partnerystės siekiant stiprinti Lietuvos savivaldos savarankiškumą ir atsakomybę“ įgyvendinimą.“ – rašoma Prezidento komunikacijos grupės pranešime spaudai.

Tauragės savivaldybės administracijos posėdžių salėje vykusių uždarų susitikimų su šalies vadovu metu Tauragės regiono merai aptarė regionui aktualias problemas, pasidžiaugė regiono pasiekimais.

Taip pat visų Tauragės regiono savivaldybių atstovai dalyvavo iš anksto numatytuose susitikimuose su Respublikos Prezidento patarėjų komanda, kuriuose daug dėmesio buvo skirta socialinės apsaugos klausimams spręsti.

 

 Mero patarėja Inga Kuzmarskienė

 

---

TVK laidos „Šalies vadovo darbo diena Tauragėje“ įrašas čia.

 
Atgal   Spausdinti