Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-22 -
STALO TENISO ( dvejetų) turnyras Pagėgiuose

Šių metų gegužės 17d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnastikos salėje, vyko stalo teniso ( dvejetų) turnyras, kuris Pagėgiuose tampa vis populiaresnis ir gausesnis. Turnyre žaisti norą pareiškė aštuoniolika  dalyvių ne tik iš Pagėgių savivaldybės, bet ir svečiai iš Tauragės, bei Šilutės rajonų, kurie burtų keliu  susiskirstė į devynis dvejetus.


 

Toliau, visos poros sužaidė rato sistema tarpusavyje, iki dviejų laimėtų setų. Viso gavosi trisdešimt šeši susitikimai. Visos kovos vyko be didelių persvarų, nes komandos susiskirstė apylygio pajėgumo, penkiolika susitikimų baigėsi rezultatu 2 – 1.  Smagu buvo matyti, kad šiais metais  dalyvauti turnyre pareiškė norą, trys Algimanto Mackaus gimnazijos moksleiviai. 

Galutiniai  nugalėtojų rezultatai - III – vieta komanda VILTIS ( Gintaras Milkintas ir Tomas Letvaitis)  ;   II – vieta VIDUKAI ( Vidas Abromas  ir Apolinaras Petrauskas);  I – vieta  Natkiškiai ( Ramūnas Kuzmarskis ir Zigmas Gaubys) .

Turnyrui teisėjavo ilgametis sporto entuziastas Stasys Balčėnas, o taures nugalėtojams įteikė  Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius ir Pagėgių savivaldybės  tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

 

VšĮ "Sporto ir turizmo centras" informacija

 
Atgal   Spausdinti