Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-11-18 -
PAGĖGIUOSE ĮSTEIGTAS MOBILUS TYRIMŲ PUNKTAS

Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 16 d. įsakymu Nr. A1-1045 „Dėl mobilaus punkto Pagėgių savivaldybėje steigimo“ Pagėgių miesto turgaus aikštėje įsteigtas mobilus tyrimų punktas, kuriame bus imami mėginiai COVID-19 virusui nustatyti.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad nuo pandemijos pradžios savivaldybės gyventojus aptarnauja Tauragės mobilus punktas. Tačiau sparčiai blogėjant epidemiologinei situacijai visoje šalyje, ženkliai didėja ir tyrimų apimtys šiame punkte, kuris taip pat aptarnauja ir didžiąją dalį Tauragės regiono gyventojų. Taip pat atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministro – ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo A. Verygos nurodymą šalies savivaldybėms užtikrinti, kad visi savivaldybės gyventojai turėtų galimybę pasitikrinti dėl koronaviruso, priimtas sprendimas mobilų punktą įsteigti Pagėgiuose.


 „Tauragės mobilus punktas nuo jo atidarymo pradžios dirba visu pajėgumu, tačiau dėl didžiulės apkrovos ne visi asmenys, kuriems reikia atlikti tyrimą, gali greitai užsiregistruoti į Tauragės mobilų punktą, tenka laukti tenka dieną ar dvi. Todėl tikiuosi, kad įsteigus punktą Pagėgiuose, koronaviruso tyrimai savivaldybės gyventojams bus atliekami greičiau, taip pat bus patogiau ir arčiau atvykti, ypač tiems gyventojams, kurie neturi savo transporto ir dėl tyrimo tenka vykti į Tauragę ar kitą miestą.“ – teigia savivaldybės meras V. Bendaravičius.

Steigiant punktą buvo bendradarbiaujama su VšĮ Tauragės ligoninės direktoriumi Liutauru Indriuška. Ligoninės vadovas taip pat buvo atvykęs į Pagėgius, apžiūrėjo punktui steigti numatytą turgaus aikštę, pasidalino gerąja patirtimi. Susitikimo metu taip pat buvo aptarti kiti mobilaus punkto steigimo ir įrengimo organizaciniai klausimai, apžvelgti svarbūs punkto veiklai etapai, būtinųjų priemonių ir žmogiškųjų resursų svarba.

Pagėgių mobilus punktas oficialiai jau yra įsteigtas, šiuo metu atliekami punkto įrengimo ir kiti organizaciniai darbai (statoma palapinė, perkami punkto veiklai būtini prietaisai bei kita įranga, derinami registracijos klausimai). Planuojama, kad punktas savo veiklą pradės vykdyti jau nuo gruodžio mėnesio pradžios pagal sudarytą darbo grafiką. Mobilaus punkto paslaugas organizuos ir teiks VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“, taip pat, kartu su IĮ „Pagėgių šeimos centras“ ir Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru žmogiškaisiais ištekliais prisidės prie punkto veiklos. 

Informacija apie Pagėgių savivaldybės mobiliojo punkto veiklos pradžią bus skelbiama Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt ir savivaldybės Facebook paskyroje.

 

Mero patarėja Inga Kuzmarskienė

 
Atgal   Spausdinti