Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


archyvas
  2019   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2019-06-18  Skelbimas
2019-06-18  Skelbimas
2019-06-18  ,,Mes – Lietuvos vaikai‘‘

Jau šeštąjį kartą į Klaipėdą suplaukė visa dainuojanti moksleivija. Birželio 16 d. Klaipėdos vasaros estradoje vyko VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalio – konkurso ,,Mes –Lietuvos vaikai‘‘ baigiamasis koncertas.

,,Dainoje – tautos dvasia! - sakė Vydūnas. Džiaugiuosi į Klaipėdą suplūdusia tūkstantine dainorėlių banga. Tai mūsų tautos gražiausias žiedas, tai mūsų ateitis. Tai matydamas negaliu netikėti Lietuvos ateitimi. Dainuokime Lietuvą sau ir visiems! Dainuokime Lietuvą su viltimi ir tikėjimu!’’ -  šventės dalyvius sveikino doc. A.Šumskis, festivalio – konkurso meno vadovas ir direktorius.

Daugiau

2019-06-18  Skelbimas
2019-06-18  Austrijos Respublikos ambasadorės Lietuvai vizitas Vilkyškiuose

Birželio 12 d. lydima Lietuvos ir Austrijos draugijos narių, Vilkyškiuose lankėsi Austrijos Respublikos ambasadorė Lietuvai Yvonne Toncic-Sorinj. Artėjant Lietuvos ir Zalcburgo kultūrinių ryšių 50-mečio minėjimui, ambasadorė kartu su Lietuvos ir Austrijos draugija nusprendė aplankyti ir pagerbti vietas, kuriose kadaise apsigyveno Zalcburgo žemės žmonės.

Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, Vilkyškių seniūnijos seniūnas Darius Jurkšaitis ir kiti Pagėgių savivaldybės atstovai svečius sutiko simbolinėje vietoje - prie paminklo, skirto Zalcburgo žemės žmonėms, apsigyvenusiems Mažojoje Lietuvoje po didžiojo 1709-1711 metų maro.

Daugiau

2019-06-17  Kentrių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai

Prašome teikti seniūnijai (adresu Vilniaus g. 46, Pagėgiai) nustatyta tvarka kandidatus į Pagėgių seniūnijos Kentrių seniūnaitijos  seniūnaičius. 

Kentrių seniūnaitija- 2019 m. liepos 4 d. 15 val. Kentrių bendruomenės namuose (iki 500 gyventojų).

Daugiau

2019-06-17  Gedulo ir vilties dienos atminimo rytmetis Pagėgiuose

Masiniai trėmimai prasidėjo 1941 m. birželio 14 d., šeštadienį 2-3 valandą ryto. Deportaciją vykdė LTSR ir iš TSRS atvykę represinių struktūrų pareigūnai, jiems padėjo Lietuvoje dislokuotos Raudonosios armijos kariai, talkino komunistų partijos vietos aktyvas. Trėmimų vykdytojų operatyvinė grupė įsiverždavo į tremiamųjų būstus, pakeldavo gyventojus iš miego, pagal turimus sąrašus patikrindavo šeimos sudėtį. Tada jie surengdavo kratą, ieškodami ginklų, aukso, valiutos, po to pranešdavo apie jų ištrėmimą iš Lietuvos, jiems pasakant, kad bus išvežti į kitas Sovietų Sąjungos sritis.

Daugiau

2019-06-17  Draugystės žygis

Projekto „Lyderių laikas 3“ Pagėgių savivaldybės kūrybinė komanda birželio 12 d. organizavo „Draugystės žygį“, kuriame dalyvavo visų Pagėgių savivaldybės mokyklų 5-10 klasių mokinių ir mokytojų komandos.

Nepabūgę kaitrios vasaros saulės žygio dalyviai rinkosi Rambyno regioniniame parke įrengtoje Merguvos poilsiavietėje. Susiskirstę į grupes ir išklausę renginio instruktažą kartu su grupių vadovais mokiniai keliavo į numatytus Rambyno regioninio parko lankytinus objektus (stovyklavietė „Bitutė“, Gandrų kolonija, M. Jankaus muziejus, Mažosios Lietuvos paveikslų sodas, Bitėnų ir Šilėnų kapinaitės, Rambyno regioninio  parko Lankytojų centras). Pasiekę žygio tikslą keliauninkai klausėsi įdomių pasakojimų apie lankomą objektą, kuriuos buvo perengę mokytojai — komandų vadovai. Žygio dalyviai ne tik klausėsi pasakojimų, bet ir turėjo sukurti savo komandos ir aplankytos vietovės pristatymą, pagal  užuominas rasti ir atlikti užduotį bei parsinešti įrodymą iš aplankytos vietos.

Daugiau

2019-06-14  Susitikimas su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) konsultantais

Birželio 19 d. (trečiadienį) 14 val. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, skaitykloje (Jaunimo g. 3,) įvyks susitikimas su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) konsultantais, Gediminu Česoniu ir Romualdu Stankaičiu, kurie pateiks informaciją apie pilotinį projektą „Tauragė +“.

Daugiau

2019-06-13  Vasaros tinklinio sezonas atidarytas


Šių metų gegužės antrąjį savaitgalį Pagėgių savivaldybės Benininkų kaimo bendruomenės sporto ir laisvalaikio aikštyne vyko paplūdimio tinklinio sezono atidarymo turnyras. Palinkėti gražaus bei turiningo žaidimo atvyko Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, kuri dėkojo krašto sporto entuziastams už puikų sveikos ir sportinės visuomenės kūrimo pavyzdį. Palinkėjo sezoną atlaikyti be traumų ir skinant pergalės laurus.

Daugiau

2019-06-13  Mokslo metų pabaigos šventė Pagėgių meno ir sporto mokykloje

2019 m. birželio 5 dieną Pagėgių savivaldybės Kultūros centre vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 2018/2019 mokslo metų pabaigos šventė.

Renginį pradėjo mokyklos  direktorė  Evelina  Norkienė, kuri pasveikino mokyklos bendruomenę su mokslo metų pabaiga  ir demonstruodama skaidres trumpai apžvelgė mokyklos veiklą. Direktorė džiaugėsi, kad mokykla auga mokinių skaičiumi – 2018/2019 m.m.  joje mokėsi 330 mokinių: 60 - muzikos, 44 - dailės ir  226 – sporto skyriuje.  Tai sudaro 40,1 % visų Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių. Buvo pasidžiaugta aukštais mokinių pasiekimais savivaldybės, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose, gerais pažangumo, pamokų lankomumo bei baigiamųjų egzaminų išlaikymo rodikliais, ugdymo programų plėtra ir prieinamumu kaime gyvenantiems  ir besimokantiems  mokiniams, jau suremontuotomis naujomis mokyklos patalpomis bei  nupirkta įranga. Mokyklos vadovė  sakė, jog naujuosius mokslo metus mokykla turėtų pradėti naujose patalpose, jei bus nupirkti visi reikiami baldai ir įranga. Veiklos apžvalgos pabaigoje mokyklos direktorė  visą mokyklos bendruomenę pakvietė į fizinio aktyvumo  ir kūrybinę stovyklą ,,Delfinai‘‘ , kuri  vyks  birželio 25-26 d.  Mociškiuose.

Daugiau

2019-06-13  Tarybos posėdis (atnaujinta)

2019 m. birželio 25 d., 14 val., Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 11, Pagėgiai) vyks Pagėgių savivaldybės VI-jo šaukimo tarybos 5 posėdis.

Daugiau

2019-06-13  Pakartotiniai Lumpėnų seniūnijos Lumpėnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai

Informuojame, kad šių metų birželio 12 d. Lumpėnų seniūnijos Lumpėnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai neįvyko, kadangi susirinko mažiau kaip 5 procentai rinkėjų. Sekantys Lumpėnų seniūnaitijos (479 gyventojai) seniūnaičio rinkimai vyks birželio 28 d. 16 00 val. Rambyno g. 22, Lumpėnų k. (Lumpėnų laisvalaikio salėje).

Daugiau

2019-06-12  Toliau lankomos mokyklos

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, kuruojanti švietimo savivaldybėje sritį, tęsia vizitus į ugdymo įstaigas. Siekiama susipažinti, apžvelgti situaciją, įvertinti esamą padėtį, pabendrauti su vadovais, išklausyti rūpesčius ir džiaugsmus.

„Pati būdama pedagogė, turiu supratimą apie ugdymo procesą, tačiau ši apžvalga platesnė, juk mokykla – ne tik mokiniai ir pedagogai bei ugdymo programos“:- kalbėjo Vicemerė ir kartu su Pagėgių savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidiene apsilankė Pagėgių ugdymo įstaigose – pradinėje mokykloje, Meno ir sporto mokykloje ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje.

Daugiau

2019-06-12  Mintys po teatro plenero „Kūrybos mintijimai pagal Vydūną“

Būtent Prūsų Lietuvoje Vydūnas sukūrė mėgėjų teatrų eros pradžią, postūmį davusį ir Didžiosios Lietuvos teatro vystymuisi.

Unikalią mintį Pagėgiuose surengti teatro plenerus davė humanitarinių mokslų daktarė, profesorė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorė Aušra Martišiūtė – Linartienė, kuomet praėjusiais metais viešėjo Pagėgiuose pristatydama knygą „ Vydūnas“. Ši mintis nuskambėjo renginyje ir kultūros centro darbuotojų dėka virto kūnu.

Birželio 8-9-d. Pagėgių savivaldybės kultūros centre surengtas pirmasis teatro pleneras Mažojoje Lietuvoje - kūrybinės dirbtuvės/laboratorija „Kūrybos mintijimai pagal Vydūną".

Daugiau

2019-06-12  VSAT Pagėgių rinktinės vadas pasveikino Savivaldybės merą ir administracijos direktorę

Birželio 10 d. Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis ir viešųjų ryšių vyresnioji specialistė Asta Šimkuvienė atvyko mandagumo vizito, kurio metu pasveikino Savivaldybės merą Vaidą Bendaravičių ir administracijos direktorę Jūratę Mažutienę.

Susitikimo metu apžvelgta bendra pasienio rinktinės ir Pagėgių savivaldybės situacija, aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.

Daugiau

2019-06-11  Kai mūsų nebeliks tarmės dar gyvens. /doc. dr. Jonas Bukantis/

Tarmė, yra mūsų tautos turtas - paveldas. Tai mūsų protėvių, senelių, tėvų kalba, kurią turime saugoti ir puoselėti. Tai ne prastuomenės kalba. Ir džiugu, kad tai supranta jaunimas, kuris vis dažniau stengiasi išmokti tarmiškai kalbėti. Kad paskatintų dar labiau jaunimą domėtis tarme, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, kas du metai, organizuoja respublikinį tarmių konkursą ,,Tramtatulis“, vaikam ir jaunimui. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kiekvienais metais organizuoja mokinių, gebančių kalbėti tarmiškai, respublikines varžytuves ,,Tarmių lobynai“.

Daugiau

2019-06-11  Skelbimas
2019-06-11  Skelbimas
2019-06-11  MIGRIS startuos po liepos 1 dienos
2019-06-11  Sėkmingi Pagėgių imtynininkų startai gegužę – iškovota 14 medalių
Gegužės mėnuo jauniesiems Pagėgių meno ir sporto mokyklos imtynininkams bei jų treneriui Antanui Merkevičiui buvo labai įtemptas: kievieną savaitgalį jaunieji laisvūnai  savo kraštą sėkmingai atstovavo respublikinėse varžybose bei tarptautiniuose turnyruose.

Gegužės 4 dieną Kelmės sporto centre vyko III-asis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras „Kelmė Cup 2019“.  Trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai garbingai  atstovavo Pagėgių kraštui ir iškovojo tris  bronzos medalius . Turnyro apdovanojimus pelnė broliai Audrius Dovydovas (45 kg svorio kategorija) ir Lukas Dovydovas (32 kg svorio kategorija) bei Kornelijus Janeckis (80 kg svorio kategorija). Turnyre galynėjosi 96 mtynininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos bei dešimties Lietuvos miestų.

Daugiau

2019-06-10  Nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklai reikalingas krepšinio mokytojas
2019-06-10  Skelbimas
2019-06-06  Skelbimas
2019-06-06  Paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena


Birželio 3 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko žaidybinis vidudienis „Vaikystės žydinčios pievos“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Renginyje svečiavosi Pagėgių savivaldybės Pagėgių lopšelio-darželio „Bitučių“ ir „Peledžiukų“ grupių ugdytiniai, lydimi auklėtojų Renatos Kudirkienės, Dainos Chockevičienės ir Gitanos Jonikienės.

Daugiau

2019-06-06  Skelbimas
2019-06-06  Mažieji piktupėniškiai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale buvo organizuojama meninė edukacija įvairaus amžiaus vaikams „Vaikų valanda su lėlėmis“, skirta Tėvo ir Senelio dienai, Tarptautinei vaikų gynimo dienai bei Tarptautinei agresijos prieš vaikus dienai paminėti.

Daugiau

2019-06-06  9 tūkst. Tauragės apskrities ūkininkų gali papildomai įsigyti žymėtų degalų

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad šiais metais daliai ūkininkų, atsižvelgiant į jų vykdomą žemės ūkio veiklą, skiriamas papildomas lengvatiniu akcizų tarifu apmokestinamo žymėto gazolio (dyzelinių degalų) kiekis. Papildomai žymėtų degalų iki birželio 30 d. gali įsigyti apie 9 tūkst. Tauragės apskrities ūkininkų, o visoje šalyje - 110 tūkst. ūkininkų. Apie tai jie informuoti pranešimais Mano VMI.

Daugiau

2019-06-06  Apdovanoti gabiausi Pagėgių savivaldybės moksleiviai

Gegužės 31 d., Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, tradiciškai pasveikinti gabiausi Pagėgių savivaldybės mokiniai, pelnę aukštus įvertinimus ir pasiekimus muzikos, sporto, meno bei akademinių žinių srityse.

Daugiau

2019-06-06  Skelbimas
2019-06-06  Vykdomas projektas “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse”

Š. m. gegužės 30 ir 31 d. Punsko valsčiuje, Lenkijos Respublika, vyko projekto “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veiklos –„studijų vizitas“.
Šio vizito tikslas buvo susipažinti su Punsko sveikatos įstaiga, jos problemomis ir ką numato projektas pagerinti. Aplankytas Punsko valsčiaus Pirminės priežiūros centras bei šalia įsikūręs CARITO reabilitacinis centras.
Be Punsko ir Pagėgių savivaldybių projekte dar dalyvauja Birštono rajono savivaldybės ir Seinų ligoninės administracijos.

Daugiau

2019-06-06  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI)
2019-06-06  Pasveikinta 90-metį švenčianti Pagėgių krašto gyventoja

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė devyniasdešimties metų sukakties proga sveikino Bardėnų kaimo gyventoją Juozapą Benietienę.

Daugiau

2019-06-05  Skelbimas
2019-06-05  Už saugią vaikystę

Smurtas prieš vaikus ir tarp vaikų- opi problema Lietuvoje. Nors akcija ,,Gegužė- mėnuo be smurto prieš vaikus“ respublikiniu mastu neskelbiama, tačiau mūsų mokykloje ji organizuota. Šios akcijos tikslas - skatinti mokinius bendrauti be smurto, netoleruoti smurtinės kultūros, ugdyti iniciatyvumą ir kūrybiškumą.

Kiekvienas geras poelgis, kad ir koks jis nereikšmingas, visada yra reikalingas. Tad mokiniai šį mėnesį dalyvavo įvairiuose renginiuose ir veiklose.

Daugiau

2019-06-05  Skelbimas
2019-06-05  Skelbimas
2019-06-04  Keleivių susisiekimas Joninių šventės metu

Lietuvos transporto saugos administracija praneša, kad siekiant gerinti keleivių susisiekimą Joninių šventės metu bei gretimomis dienomis tolimojo susisiekimo autobusų eismas organizuojamas taip:

2019 m. birželio 21 d. (penktadienį) – penktadienio tvarkaraščiu,

2019 m. birželio 22 d. (šeštadienį) – šeštadienio tvarkaraščiu,

2019 m. birželio 23 d. (sekmadienį) – sekmadienio tvarkaraščiu (be papildomų reisų, numatytų sekmadieniais),

2019 m. birželio 24 d. (pirmadienį) – sekmadienio tvarkaraščiu,

2019 m. birželio 25 d. (antradienį) – pirmadienio tvarkaraščiu.                  

Minėtomis dienomis prireikus patvirtintame tvarkaraštyje nurodytais reisais keleivius galima vežti papildomomis transporto priemonėmis.

Daugiau

2019-06-04  Natkiškių seniūnijos seniūnaičių rinkimai

Prašome teikti Natkiškių seniūnijai (adresu  Sogų g. 18, Natkiškiai, Pagėgių  sav.) nustatyta tvarka kandidatus į Natkiškių seniūnijos seniūnaičius.

Daugiau

2019-06-04  Stoniškių seniūnijos seniūnaičių rinkimai

Prašome teikti  Stoniškių seniūnijai (adresu  Klaipėdos g. 1, Stoniškiai, Pagėgių  sav.) nustatyta tvarka kandidatus į Stoniškių seniūnijos seniūnaičius.

Daugiau

2019-06-04  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje - mokymai „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“

2019 m. gegužės 27-31 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo pradžiamokslio suaugusiems gyventojams mokymai „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“.

Kodėl, Jūsų nuomone, verta mokytis skaitmeninio raštingumo visą gyvenimą? Todėl, kad skaitmeninio raštingumo įgūdžiai palengvina kasdienybę bei atveria naujas galimybes pasaulyje.

Daugiau

2019-06-03  Lenkijoje vyko projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas saugios aplinkos LT-PL gerinimui“ atidarymo konferencija

Š. m. gegužės 30 d. Lenkijos Respublikoje, Dobrzynevo Duze savivaldybėje vyko projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas saugios aplinkos LT-PL gerinimui“ atidarymo konferencija.

Konferencijoje dalyvavo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Pagėgių savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Ričardas Bartkevičius, projekto darbuotojai bei Pagėgių savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbuotojai (ugniagesiai).

Pagrindinis projekto partneris (lyderis)  - Dobrzynevo Duze savivaldybė, parneriai - Pagėgių savivaldybės priešgaisrinės tarnyba ir Zobludovo savivaldybė.

Daugiau

2019-06-03  Skelbimas
2019-06-03  Skelbimas
2019-06-03  Skelbimas
2019-06-03   LUMPĖNŲ KAIMO BENDRUOMENĖS PAKARTOTINIS VISUOTINIS NARIŲ SUSIRINKIMAS
2019-06-02  INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI)
2019-06-02  Pagėgių savivaldybėje vyko tarpinstitucinis pasitarimas Vaiko gerovės klausimais

Š. m. gegužės 29 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje įvyko Pagėgių savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos ir Kretingos rajono savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos narių susitikimas.

Susitikimo tikslas – aptarti Vaiko gerovės komisijos darbo veiklą, pasidalinti gerąja patirtimi sprendžiant itin sudėtingus nuasmenintus šeimų atvejus, vaikų elgesio problemas, koordinuotai teikiamų švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugų skyrimą, teikimą šeimoms.  

Daugiau

2019-06-02  Skelbimas
2019-06-02  „Jaunimo naktis“- 2019

Šiltą ir gražią gegužės 17-osios popietę Pagėgių krašto jaunimas rinkosi į Pagėgių Kultūros centrą, kuriame prasidėjo  „Jaunimo nakties“  renginys.  Daugiau nei 100 jaunuolių iš visos savivaldybės, tarp kurių buvo keletas svečių iš Tauragės rajono savivaldybės, nepabūgo bemiegės nakties, nepabijojo iššūkių. Po registracijos burtų keliu jaunuoliai susiskirstė  į  komandas.  Kiekviena komanda turėjo savo spalvą.  Kiekvienas komandos narys ryšėjo komandai paskirtos spalvos apyrankę. Komandos tarpusavyje varžėsi estafetės rungtyje, žaisdami krepšinį, futbolą, bei tinklinį. Pasibaigus intensyvioms sporto varžyboms jaunimas grįžo kultūros centrą. Kur susumavus komandų taškus paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Kiekvienos sporto šakos 1-3 vietų nugalėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Vienas iš rėmėjų  Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, kuris  įsteigė prizus krepšinio varžybų nugalėtojams, 1-3 vietų prizininkams įteikė taures, o pirmąją vietą užėmusiai komandai įteikė krepšinio kamuolį. Šiek tiek pailsėję, visi dalyviai buvo pakviesti žaisti skaitmeninį žaidimą „Kahoot“, kuris taip pat suteikė gerų emocijų ir azarto – nugalėtojas taip pat gavo rėmėjų prizą.   

Daugiau

2019-06-02  Pagėgiškiai sporto šventėje Palangoje

Savaitgalį Palangoje įvyko jau tradicinis, 25-erius metus vykstantis kasmetinis sporto mėgėjų festivalis „Sportas visiems“, kurį organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.

Pagėgių sporto entuziastai ir VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ darbuotojai kaip ir kasmet, šiemet vėlgi dalyvavo šioje sporto fiestoje ir puikiai atstovavo Pagėgius smiginio rungtyse.

Šių metų Palangos festivalyje dalyvavo visas būrys pagėgiškių. Vyrų komandą, kuri iškovojo antrąją vietą, atstovavo Zigmas Gaubys, Pranas Juodis, Remigijus Špečkauskas. Mišrioje komandoje kovėsi Gabija Brazlauskaitė, Dainius Maciukevičius, Remigijus Špečkauskas. Ši komanda taip pat tapo antrosios vietos nugalėtoja.

Daugiau

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     

Prisijungimas gyventojams