Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-01-11 -
Į PIRMĄJĮ POSĖDĮ SUSIRINKO TAURAGĖS REGIONO PLĖTROS TARYBOS KOLEGIJA

Sausio 5 d. į pirmąjį posėdį, vykusį nuotoliniu būdu, susirinko Tauragės regiono plėtros tarybos kolegija. Kolegiją sudaro Jurbarko, Pagėgių, Šilalės, Tauragės savivaldybių merai – Skirmantas Mockevičius, Vaidas Bendaravičius, Algirdas Meiženis, Dovydas Kaminskas, ir savivaldybių tarybų deleguoti tarybos nariai – Donatas Jackis ir Vidmantas Juzėnas (Jurbarko rajono savivaldybės tarybos), Edgaras Kuturys (Pagėgių savivaldybės tarybos), Gintautas Macevičius ir Tadas Bartkus (Šilalės rajono savivaldybės tarybos), Sigitas Mičiulis ir Giedrė Stulginskienė (Tauragės rajono savivaldybės tarybos).

Kolegija – tai Regiono plėtros tarybos, atsakingos už nacionalinės regioninės politikos įgyvendinimą Tauragės regione, valdymo organas. Posėdžio metu Regiono plėtros tarybos kolegijos pirmininku buvo patvirtintas Skirmantas Mockevičius, kolegijos pirmininko pavaduotoju – Dovydas Kaminskas. Kolegija patvirtino administracijos direktoriaus – vienasmenio Regiono plėtros tarybos valdymo organo – pareigybės aprašymą ir sutarė artimiausiu laiku skelbti konkursą į šias pareigas.


Regiono plėtros taryba – naujas subjektas, užtikrinantis efektyvią regioninės politikos sistemą.

Šių metų vasarą priimti Regioninės plėtros įstatymo pakeitimai numatė naujų regioninio lygmens kompetencijas turinčių subjektų – regionų plėtros tarybų – įsteigimą, kurios bus pagrindu užtikrinant efektyvią regioninės politikos sistemą.

Tarybos tikslas – atstovauti ne atskirų savivaldybių, o bendriems viso Tauragės regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu. Taryba bendrai spręs opiausias Tauragės regiono problemas ir sieks konstruktyvios diskusijos su nacionaline valdžia, ieškant viso regiono plėtrai palankių sprendimų.

Tai padės optimizuoti regioninei politikai skirtų išteklių panaudojimą, išnaudoti natūraliai egzistuojančius teritorijų ryšius, sudarys sąlygas geriau atliepti visų regiono gyventojų poreikius ir įgyvendinamų projektų naudą įvertinti ne iš projekto vykdytojo, bet būtent iš gyventojo perspektyvos.

---

2020 m. gruodžio 1 d. ant Rambyno kalno pasirašyta Tauragės regiono plėtros tarybos steigimo sutartis:

/index.php?2765537766

https://www.youtube.com/watch?v=v0ojY5in7TU&feature=emb_logo

 

 
Atgal   Spausdinti