Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-02-09 -
Projektas „Lyderių laikas 3“ Pagėgių savivaldybėje

Projektas „Lyderių laikas 3“ yra nacionalinė iniciatyva, siekianti tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką bei besimokančiųjų mokymosi kokybę, kad mokyklų (bendrojo ir neformaliojo ugdymo), savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo lyderiai būtų labiau pasirengę inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius (inovacijas) savo organizacijose. LL3 projekto tikslas - sukurti paramos savarankiškiems lyderiams infrastruktūrą plėtojant vadybines kompetencijas, atveriant naujas karjeros galimybes tobulinant, remiant ir išlaisvinant mokyklą, įgalinant švietimo bendruomenę ir kiekvieną jos narį. Projekto Lyderių laikas 3 trečiajame etape (2017-2020 m.) dalyvauja ir Pagėgių savivaldybė.


 

Š.m. sausio 31 d. savivaldybėje lankėsi Eglė Pranckūnienė, atsakinga už LL3 savivaldybių veiklą ir savivaldybės grupės kuratorė Asta Grinevičienė. Susitikime dalyvavo  ir Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė, vyriausios specialistės Vitalija Ivanauskienė ir Solveiga Budrikienė bei  savivaldybės LL3 komanda, susidedanti iš bendrojo ugdymo mokyklų, neformaliojo ugdymo įstaigų atstovų.

Susitikimo metu savivaldybės LL3 komandai buvo pristatytos projekto veiklos, aptartos savivaldybės dalyvavimo projekte galimybės, švietimo aktualijos, savivaldybės lūkesčiai ir įsipareigojimai, savivaldybės kūrybinės komandos įžanginių renginių datos ir kt. Projektas „Lyderių laikas 3“ prasidės nuo š.m. kovo 1 dienos.

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vitalija Ivanauskienė


 
Atgal   Spausdinti