Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-12-01 -
ANT RAMBYNO KALNO PASIRAŠYTA TAURAGĖS REGIONO PLĖTROS TARYBOS STEIGIMO SUTARTIS

Š.m. gruodžio 1 d. ant Rambyno kalno Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Jurbarko savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis pasirašė Tauragės regiono plėtros tarybos steigimo sutartį, kuria įsipareigojo atstovauti bendriems Tauragės regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu, kartu spręsti Tauragės regiono problemas ir siekti konstruktyvios diskusijos su nacionaline valdžia, ieškant viso regiono plėtrai palankių sprendimų.

Dar šių metų vasarą priimti Regioninės plėtros įstatymo pakeitimai numatė naujų regioninio lygmens kompetencijas turinčių subjektų – regionų plėtros tarybų – įsteigimą, kurių pagrindu užtikrinama efektyvi regioninės politikos sistema. Kartu su naujuoju įstatymu regionų plėtros taryboms suteiktas teisinis statusas, sudaryta galimybė visa apimtimi įgyvendinti viešojo juridinio asmens teises ir pareigas bei išspręsta egzistavusi neapibrėžtos atsakomybės už regiono tikslų ir uždavinių įgyvendinimo rezultatus problema.


 

Regiono plėtros tarybos veiklos tikslas yra atstovauti ne atskirų savivaldybių, o bendriems viso Tauragės regiono ir jo gyventojų interesams nacionaliniu mastu. Tikimasi, kad tai padės optimizuoti regioninei politikai skirtų išteklių panaudojimą, išnaudoti natūraliai egzistuojančius teritorijų ryšius, sudarys efektyvesnes sąlygas atsižvelgti į visų regiono gyventojų poreikius ir įgyvendinamų projektų naudą įvertinti ne iš projekto vykdytojo, bet būtent iš gyventojo perspektyvos.

„Tarybos steigimo, o kartu ir bendradarbiavimo sutartis tarp savivaldybių pasirašyta. Tikiu, kad dirbant ir bendradarbiaujant visiems kartu pasieksime gerų ir produktyvių rezultatų tiek įgyvendinant bendrus projektus, tiek kuriant visų savivaldybių teritorijas vienijančią strategiją. Rengiant Tauragė+ strategiją bendradarbiavome su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) ekspertu dr. Gediminu Česoniu, kuris taip pat koordinuoja šios strategijos įgyvendinimą.“ – teigia Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. 

 

   

   

 

Mero patarėja Inga Kuzmarskienė

 

 
Atgal   Spausdinti