Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-20 -
Saugaus eismo keliuose savaitės iniciatyva Pagėgiuose

Šių metų gegužės 6 - 12 dienomis vyksta penktoji Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitė „Saugok gyvybes, prabilk“ (angl. Save Lives #speakup). https://www.unroadsafetyweek.org/en/home.  Lietuvoje šią iniciatyvą įgyvendina Sveikatos apsaugos ministerija, o Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras yra šios iniciatyvos koordinatorius. Minėtos akcijos tikslas - ryžtingai atstovauti saugumui keliuose visame pasaulyje siekiant įgyvendinti tvaraus vystymosi tikslus ir kitas saugumo keliuose strategijas. Tai reiškia, kad kiekvienas iš mūsų gali identifikuoti su kelių saugumu susijusią problemą savo aplinkoje, ja pasidalinti ir taip būti išgirstas. Iniciatyvos metu žmonės yra skatinami identifikuoti pavojų keliuose savo aplinkoje, užfiksuoti reikalavimus peticijoje arba nufotografuojant ir pateikti ją sprendimų priėmėjams.


 

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai bendradarbiaudami su Pagėgių PK pareigūnais prisijungė prie šios iniciatyvos. Gegužės 7 dieną visuomenės sveikatos biuro darbuotojai drauge su policijos pareigūnais Pagėgių miesto gyventojams priminė saugaus elgesio kelyje taisykles ir svarbą. Pagėgių mieste trečiadieniais vyksta turgus, todėl būtent šią dieną iniciatyvos dalyviai tikėjosi gatvėse sutikti daugiau nei įprastai eismo dalyvių. Gatvėse sutiktiems dviratininkams bei vairuotojams buvo padovanotos šviesą atspindinčios liemenės, o pėstiesiems - atšvaitai. Visiems eismo dalyviams įteiktos saugaus elgesio kelyje atmintinės. Pagėgiškiai puikiai žino, ant kurios rankos dėvimas atšvaitas ir kada reikia vilkėti šviesą atspindinčias liemenes. Gyventojai džiaugėsi šia akcija ir užsiminė, kad tokių iniciatyvų laukia ir ateityje.

 

         

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė

                                 Dalia Juknienė

 
Atgal   Spausdinti