Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-02-24 -
Vyko mokyklų iniciatyvų renginys „Kuriu. Mąstau. Augu“

Vasario 20 d. Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokykloje vyko mokyklų iniciatyvų renginys „Kuriu, mąstau, augu“. Savo įžvalgomis, metodais, gerąja patirtimi dalijosi projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos narė, Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, dailės mokytoja Lina Ambarcumian, šios mokyklos direktorė Evelina Norkienė bei lengvosios atletikos mokytoja metodininkė Alvyra Jankantienė. Šio renginio tikslas – pristatyti kolegoms savo darbe naudojamus aktyviuosius metodus, kurie reikalingi tam, kad būtų užtikrinta gera emocinė vaiko savijauta, mokymo kokybė ir pažanga.


Pranešimą apie muzikos daromą įtaką vaiko sėkmei skaitė direktorė Evelina Norkienė. Ji kalbėjo, kad muzikos poveikis vaikui neabejotinas: muzikos mokymasis lavina valią ir ugdo discipliną, gerina vaiko matematinius gebėjimus,ugdo bendravimo įgūdžius, skatina asmenybės progresą.

Mokytoja Alvyra Jankantienė pademonstravo keletą efektyvių fizinių pratimų („sportinis žadintuvas“), kuriais skatino pradėti kiekvieną rytą, taip pat pasidalijo gerąja praktika, kaip organizuoti aktyviąsias pertraukas. Mokytoja kalbėjo, kad mokiniams reikia suteikti kuo įvairesnių galimybių fiziškai aktyviai judėti.

Savo sėkmingos kūrybos modelį dailės pamokoje pristatė Lina Ambarcumian. Ji supažindino seminaro dalyvius su aktyviaisiais mokymosi, vertinimo ir įsivertinimo metodais, kuriuos taiko dailės pamokose. Pedagogus ypač sužavėjo meninė veikla, pravesta „Karuselės“ metodu, kurioje buvo galima išbandyti įvairias menines veiklas. Lina Ambarcumian taip pat pasidalino patirtimi, kaip įdomiau ir šiuolaikiškiau vesti mokiniams pamokas, panaudojant „Kahoot“ programą, kurią išbandė ir seminaro dalyviai.

Visiems susitikimo dalyviams patiko direktorės Evelinos Norkienės pristatytas metodas „Metronomas“, kuris reikalauja dėmesio ir koncentracijos.

Smagus ir informatyvus renginys, pranešėjų kūrybiškumas, pristatyti aktyvūs metodai įkvėpė mokytojus įgytas žinias taikyti ir savo mokyklose.

 

   

  

  

  

 

Birutė Aliukonienė

Projekto LL3 Pagėgių savivaldybės kūrybinės komandos narė

 
Atgal   Spausdinti