Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2022-01-10 -
KVIEČIAME TEIKTI KANDIDATŪRAS GARBINGIAUSIEMS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS APDOVANOJIMAMS „PAGĖGIŲ GARBĖS PILIETIS“ IR „UŽ NUOPELNUS PAGĖGIŲ KRAŠTUI“

Tęsiant gražią tradiciją pagerbti Pagėgių kraštui nusipelniusius žmones šiemet inicijuojama kandidatūrų atranka garbingiausiems Pagėgių savivaldybės apdovanojimams „Pagėgių garbės pilietis“ ir „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“.


„Pagėgių garbės piliečio“ ženklu apdovanojami asmenys už Pagėgių miesto ir savivaldybės vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje savo darbais ir veikla meno, mokslo, kultūros, sporto, visuomeninėje ar kitose srityse, taip pat už svarų indėlį kuriant Pagėgių miesto ir savivaldybės gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę bei dvasinę gerovę. Kandidatus šiam apdovanojimui gali teikti: Savivaldybės tarybos narių 1/3, visuomeninės, kultūros, meno, sporto, mokslo ar kitos organizacijos. „Pagėgių garbės piliečio“ ženklo apdovanojimas gali būti suteikiamas kas tris metus nuo paskutinio suteikimo, ne daugiau kaip vienam asmeniui.

Apdovanojimui „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“ teikiami asmenys, pasižymėję ypač uoliu ir sąžiningu darbu bei pelnę ypatingus nuopelnus: valstybės tarnyboje, mokslo, švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, socialinės apsaugos, verslo, gamybos, ūkio ir kitose srityse. Kandidatus šiam apdovanojimui gali teikti: visuomeninės, kultūros, meno, sporto, mokslo ar kitos organizacijos, įmonės, įstaigos ir piliečiai (kandidatūrai surinkę ne mažiau 20 parašų), savivaldybės meras. Medalis „Už nuopelnus Pagėgių kraštui“ gali būti suteikiamas kasmet, bet ne daugiau kaip trims asmenims. 

Pasiūlymuose pateikiama: kandidato biografija, nurodymas, kuriam apdovanojimui siūlomas, išsamus kandidato nuopelnų aprašymas, duomenys apie valstybinius ir kitus kandidato apdovanojimus, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Asmenys, teisti už tyčinius nusikaltimus, negali būti teikiami apdovanojimams.

Siūlymus teikti Pagėgių savivaldybės apdovanojimų komisijai iki 2022 m. sausio 31 d., adresu: Vilniaus g. 11, Pagėgiai (II aukštas, Savivaldybės administracijos priimamasis).

Iškilminga apdovanojimų ceremonija vyks 2022 m. vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 
Atgal   Spausdinti