Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2020-03-27 VIEŠAS KREIPIMASIS DĖL KORONAVIRUSO COVID-19 (informacija reguliariai atnaujinama)

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius reiškia susirūpinimą dėl sparčiai Europoje plintančio koronaviruso ir kviečia Pagėgių savivaldybės gyventojus būti sąmoningais, atsakingais ir pilietiškais bei prašo vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

2020 m. kovo 2 d. Savivaldybės meras pasirašė potvarkį Nr. M1-14 „Dėl renginių, organizuojamų uždarose patalpose, atšaukimo", kuriuo įpareigoja Savivaldybės įstaigas atšaukti kultūrinius renginius, organizuojamus uždarose patalpose, kurie atviri visuomenei iki š.m. kovo 31 dienos.

2020 m. kovo 23 d. Pagėgių savivaldybės meras pasirašė potvarkį NR. M1-15 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių“.

ASMENŲ, SERGANČIŲ COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), ASMENŲ, ĮTARIAMŲ, KAD SERGA COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), AR ASMENŲ, TURĖJUSIŲ SĄLYTĮ SU SERGANČIUOJU COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), IZOLIAVIMO NAMUOSE AR KITOJE GYVENAMOJOJE VIETOJE TAISYKLĖS.

2020 M. KOVO 14 D. LR MINISTRO PIRMININKO SAULIAUS SKVERNELIO KREIPIMASIS Į LIETUVOS ŽMONES: 

https://www.15min.lt/video/saulius-skvernelis-kreipesi-i-lietuvos-zmones-turime-susivienyti-ir-daryti-tai-kas-privalu-177486.

REKOMENDACIJOS DARBDAVIAMS ORGANIZUOJANT VEIKLĄ.

REKOMENDACIJOS DĖL LANKYMOSI MASINIUOSE RENGINIUOSE.

REGULIARIAI ATNAUJINAMA AKTUALI IR PREVENCINĖ INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ SKELBIAMA LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS SVETAINĖJE: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. KOVO 18 D. ĮSAKYMAS NR. A1-294 „DĖL KORONAVIRUSO INFEKCIJOS VALDYMO PRIEMONIŲ“.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 M. KOVO 19 D.  ĮSAKYMAS NR. A1-296 „DĖL 2020 M. KOVO 18 D. ĮSAKYMO NR. A1-294 „DĖL KORONAVIRUSO INFEKCIJOS VALDYMO PRIEMONIŲ“ PAKEITIMO“.

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ 2020 M. KOVO 14 D. NUTARIMU NR. 207 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“, VISOJE LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBĖ KARANTINĄ.

Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

2020 M. KOVO 25 D.: KARANTINAS PRATĘSTAS IKI BALANDŽIO 13 d.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau:

https://lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybe-nusprende-karantinas-tesiamas-iki-balandzio-13-dienos.

Daugiau

2020-03-27 ATNAUJINTI SVARBŪS KONTAKTAI

Daugiau

2020-03-27 SAVIVALDYBĖS MERAS GYVENTOJŲ PRAŠO LAIKYTIS KARANTINO METU PASKELBTŲ DRAUDIMŲ IR APRIBOJIMŲ

Lietuvos Respublikoje 2020 m. kovo 14 d. dėl sparčiai plintančios koronaviruso infekcijos COVID-19 paskelbtas dviejų savaičių karantinas pratęstas iki balandžio 13 d. Karantino laikotarpiu leidžiama taikyti neįprastus, radikalius ir nekasdienius veiklos ribojimus, todėl šis laikotarpis neabejotinai keičia įprastą žmonių gyvenimą, verčia atsisakyti iki tol buvusių kasdienių darbų ir pramogų.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad kasdien sulaukia gyventojų skambučių, kurie teiraujasi dėl karantino metu paskelbtų draudimų bei saviizoliacijos, grįžus iš užsienio, dėl kitų savivaldybės teikiamų paslaugų. Taip pat gyventojai praneša apie neatsakingus piliečius, kurie nesirūpina ne tik savo, bet ir savo artimųjų, draugų ar pažįstamų, sveikata, nepaiso jokių rekomendacijų ir draudimų, paskelbtų karantino metu.

 

„Šioje situacijoje prisideda seniūnijų seniūnai, jie gerai pažįsta savo gyventojus, bendrauja ir bendradarbiauja su jais, taip pat, seniūnai perspėja grįžusius iš užsienio dėl saviizoliacijos, o jos nesilaikantiems, teikia oficialius Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus įspėjimus.“ – teigia Savivaldybės meras. 2020 m. kovo 27 d. 16.00 val. duomenimis, tokie įspėjimai yra išsiųsti 46 savivaldybės gyventojams, iš kurių 15 gyvena Pagėgių seniūnijoje, 11 – Vilkyškių, 9 – Natkiškių, 7 – Lumpėnų, 4 – Stoniškių. Policijos pareigūnai įspėja, kad imsis griežtų priemonių – baus piktybiškai ignoruojančius privalomą izoliaciją ir nesilaikančius karantino.

Daugiau

2020-03-27 SITUACIJA PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE: KOVO 26 D.

Daugiau

2020-03-27 ĮSTAIGOMS DALINAMOS RANKŲ DEZINFEKAVIMO MEDŽIAGOS

Pagėgių savivaldybę jau pasiekė iš Valstybės rezervo medicinos atsargų skirtos rankų dezinfekavimo medžiagos, kurios šiandien, kovo 27 d., buvo perduotos Tauragės AVPK Pagėgių policijos komisariatui bei seniūnijoms.

Pagėgių savivaldybės seniūnijų seniūnai ir darbuotojai minėtas priemones šiandien perdavė savivaldybės teritorijoje veikiančioms valstybės ir savivaldybės institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, prioritetą teikiant institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, tiesiogiai įsitraukusioms į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymą.

Daugiau

2020-03-27 Kvietimas

Daugiau

2020-03-26 Vėl liepsnoja pernykštė žolė

Šiemet ugniagesiai gelbėtojai jau per 350 kartų skubėjo gesinti degančios žolės. Vien praėjusią parą tokių gaisrų kilo 38, o daugiausia jų – net 20 gesinta Vilniaus apskrityje. Gaisrų metu iš viso šalyje šiemet išdegė apie 130 ha atvirų teritorijų. Žolės gaisrai – vieni pavojingiausių, nes nekontroliuojama liepsna lengvai gali persimesti į miškus ir durpynus, nukeliauti iki gyvenamųjų namų, o kaip parodė praėjusių metų patirtis, supleškinti ir ištisus kaimus.

Daugiau

2020-03-26 SITUACIJA PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE: KOVO 25 D.

Daugiau

2020-03-26 TAURAGĖJE PRADĖJO VEIKTI MOBILUS TYRIMŲ PUNKTAS

Nuo kovo 25 d. Tauragėje pradėjo veikti mobilus tyrimų punktas, kuriame imami mėginiai COVID-19 virusui nustatyti.

Punktas įkurtas aikštelėje šalia Raudono kryžiaus draugijos pastato (V. Kudirkos g. 2).

Prieš vykstant į punktą būtina skambinti nemokamu numeriu 1808 ir užsiregistruoti.

Atvykus į punktą būtina griežtai laikytis visų nurodymų, kuriuos pateiks konsultantai.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2JazIbt.

Daugiau

2020-03-26 Dėl maršruto

Daugiau

2020-03-25 Kontaktai

Daugiau

2020-03-25 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA KONKURSUS Į PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NATKIŠKIŲ ZOSĖS PETRAITIENĖS IR PAGĖGIŲ SAV. STONIŠKIŲ PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ DIREKTORIŲ PAREIGAS
2020-03-24 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NUMATYTOSE SAVIIZOLIACIJOS PATALPOSE APGYVENDINTI SEPTYNI ASMENYS

Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis informavo, kad šiandien (kovo 24 d. 19.00 val. duomenimis) Pagėgių savivaldybės numatytose saviizoliacijos patalpose apgyvendinti keturi asmenys, kurie į Lietuvą grįžo iš skirtingų užsienio valstybių per tarptautinį Panemunės pasienio punktą.

Panemunės pasienio punkte grįžusius pasitiko visuomenės sveikatos centro specialistai, patikrino jų sveikatos būklę, grįžusieji iš užsienio užpildė pateiktas anketas.

Tarp apgyvendintų asmenų yra Panevėžio ir Klaipėdos savivaldybių gyventojai, šiuo metu yra organizuojamas jų pervežimas į jų deklaruotos gyvenamosios vietos numatytas saviizoliacijos vietas.

Daugiau

2020-03-24 SITUACIJA PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE: KOVO 24 D.

Pagėgių savivaldybės teritorijoje gyvenantiems asmenims, grįžusiems iš užsienio, bet nesilaikantiems privalomos 14 dienų saviizoliacijos, yra įteikiami oficialūs Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pasirašyti įspėjimai dėl saviizoliacijos sąlygų nesilaikymo. 2020 m. kovo 24 d. 19.00 val. duomenimis, iš viso tokių įspėjimų yra išsiųsta 40 savivaldybės gyventojų.

Daugiau

2020-03-24 „GINTARINĖ VAISTINĖ“ SIŪLO PAGALBĄ SENJORAMS APSIPIRKTI NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

Šiuo sudėtingu visuotinio karantino laikotarpiu būtinas visų susitelkimas, todėl Gintarinės vaistinės vaistinių tinklas nuoširdžiai siūlo pagalbą prisidedant prie saugaus senjorų, vienišų ir ligotų žmonių apsipirkimo neišeinant iš namų.

Daugiau

2020-03-24 DĖL AUTOBUSŲ EISMO KARANTINO METU

Daugiau

2020-03-24 VIEŠOSE VIETOSE REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI ASMENS APSAUGOS PRIEMONES

Daugėjant infekuotųjų koronavirusu (COVID-19) atvejų, Sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo Aurelijaus Verygos nurodymu, gyventojams rekomenduojama:
❗️ viešose vietose dėvėti medicinines kaukes, išskyrus vairuojant motorines transporto priemones.
❗️ Nesant galimybės dėvėti medicininę kaukę, galima naudoti medžiaginę kaukę, dengiančią nosį ir burną.
❗️ Viešose vietose, kur liečiami daiktai, dėvėti vienkartines pirštines.
❗️ Vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis saugaus atstumo (ne mažiau kaip 2 metrai ir ne ilgiau kaip 15 min.).
❗️ Griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas).

Daugiau

2020-03-23 Savivaldybės meras TVK laidoje "Miesto ritmas"

TVK laidoje "Miesto ritmas" Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pristatė situaciją savivaldybėje, kaip ji keitėsi per praėjusią savaitę, pasidalino patirtimi bei įžvalgomis koronaviruso prevencijos klausimais.

Laidos įrašas:

https://www.youtube.com/watch?v=MsHqLfY43yo&fbclid=IwAR0UFco73gSAG58NlGDDDLPZyelfFilGBEPQrYiXm7I4sWIh8RpCfAEEyPs.

Daugiau

2020-03-23 SAVAITĖ KARANTINO SĄLYGOMIS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE

Lietuvos Respublikoje 2020 m. kovo 14 d paskelbus karantiną, darbas Pagėgių savivaldybės administracijoje organizuojamas nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje, todėl gyventojai raginami naudotis elektroninėmis priemonėmis.

„Praėjo pirmoji savaitė Pagėgių savivaldybės administracijoje, kuri, dirbdama ekstremaliomis karantino sąlygomis, ir toliau užtikrins nenutrūkstamą paslaugų teikimą gyventojams,“ – patikina Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

„Paskelbus karantiną, visi susirinkimai ir susitikimai atšaukti, kai kurie vyksta nuotoliniu būdu, tačiau dar artimiausius tris mėnesius kultūriniai bei sporto renginiai tikrai nebus organizuojami.“ – teigia Savivaldybės meras.

Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kreipiasi į Pagėgių krašto gyventojus ir prašo laikytis karantino metu paskelbtų draudimų ir apribojimų, kviečia būti sąmoningais, pagarbiais ir atsakingais dėl savo ir artimųjų sveikatos. Savivaldybės meras prašo patiems rūpintis savo sveikata ir apsaugoti kitus žmones nuo šio viruso plitimo, ragina vengti susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą, laikytis higienos rekomendacijų.

Paskirtas ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas

Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovu paskirtas savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis. Vadovas pasakoja, kad per praėjusią savaitę sulaukė nemažai gyventojų skambučių, kurie teiravosi dėl izoliacijos, grįžus iš užsienio, dėl apgyvendinimo ar transportavimo teikiamų paslaugų, tačiau pripažįsta, kad yra neatsakingų gyventojų, kurie nepaiso nei rekomendacijų, nei draudimų.

„Džiaugiuosi, kad pavyko susitarti dėl patalpų, kuriuose asmenys gali apsigyventi, jeigu neturi galimybių izoliuotis namuose. Tokios galimybės saviizoliuotis sudarytos 20-iai asmenų (suderinta dėl 20 atskirų kambarių, taip pat yra galimybė gauti maitinimą). Pirmąją savaitę apgyvendinti 3 asmenys,“ – teigia Virginijus Komskis.

Daugiau

2020-03-23 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE GYVENANČIŲ SENJORŲ DĖMESIUI

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE GYVENANČIŲ SENJORŲ DĖMESIUI

Nesilankykite viešose vietose (parduotuvėse, poliklinikose ir kitur).
Kreipkitės į savo gydytoją tik telefonu, jeigu baigiasi vaistai ar reikia, jog gydytojas išrašytų naujų vaistų.
Mokesčiai palauks: sumokėti mokesčius už paslaugas galėsite vėliau, arba už jus tai elektroniniu būdu gali padaryti kaimynai, giminaičiai.
Leiskite jumis pasirūpinti kaimynams ir giminaičiams: atvežti jums maisto ir saugiai palikti prie durų, kad neturėtume kontakto, jie taip pat gali sutvarkyti kitus būtinus reikalus.
Vienišiems senjorams, neturintiems paslaugių kaimynų ar giminaičių, pagalbą suteiks seniūnijų darbuotojai (maisto atnešimas, vaistų parūpinimas, kitos būtiniausios prekės jūsų lėšomis).

ŠIAIS KLAUSIMAIS GALITE KREIPTIS APAČIOJE NURODYTAIS KONTAKTAIS.

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     

Prisijungimas gyventojams