Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-12-09 -
Forumas Palangoje

Lapkričio 28 dieną Pagėgių savivaldybės kūrybinė komanda dalyvavo Vakarų Lietuvos (II srauto) savivaldybių regioniniame forume „Šiuolaikinis ugdymas: patirtinio mokymosi galimybės ir iššūkiai“, kuris vyko Palangoje. Forumo tikslas – apžvelgti „Lyderių laiko 3“ rezultatus plačiąja prasme Vakarų Lietuvos savivaldybėse, pasidalinti planais, o svarbiausia, stiprinti ryšius ir užmegzti naujus kontaktus, susirasti partnerių ateities veikloms, nes tai yra kelio į sėkmę pradžia.


Forumo metu kūrybinės komandos vadovė Vitalija Ivanauskienė kalbėjo apie projekto naudą, komandos ateitį, užmačias. Per stendinių pranešimų sesiją kūrybinės komandos narė Rima Auštrienė pristatė savivaldybės pokyčio projekto tvarių veiklų modelį „Emocinis socialinis kiekvieno vaiko ugdymas Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigose“ (ESU). Kitos komandos narės sėmėsi patirties iš kitų savivaldybių pokyčio projektų. O temų būta visokių: kaip įtraukti mokinius į mokymąsi, kaip keisti pačią pamoką, ugdymo procesą, nemažai savivaldybių orientavosi į patirtinį ugdymą, du projektai orientuoti į mokytoją, jų mokymąsi, bendradarbiavimo stiprinimą, organizacijos kultūrą, emocinės aplinkos kūrimą ar tobulinimą, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę.

Vienas iš forumo tikslų buvo – susirasti partnerių ateities veikloms. Ir mes suradome – Plungės rajono savivaldybę!

 

  

 

 


 

Vitalija Ivanauskienė

 Kūrybinės komandos vadovė

 
Atgal   Spausdinti