Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


naujienos
2020-04-01 VIEŠAS KREIPIMASIS DĖL KORONAVIRUSO COVID-19 (informacija reguliariai atnaujinama)

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius reiškia susirūpinimą dėl sparčiai Europoje plintančio koronaviruso ir kviečia Pagėgių savivaldybės gyventojus būti sąmoningais, atsakingais ir pilietiškais bei prašo vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

2020 m. kovo 2 d. Savivaldybės meras pasirašė potvarkį Nr. M1-14 „Dėl renginių, organizuojamų uždarose patalpose, atšaukimo", kuriuo įpareigoja Savivaldybės įstaigas atšaukti kultūrinius renginius, organizuojamus uždarose patalpose, kurie atviri visuomenei iki š.m. kovo 31 dienos.

2020 m. kovo 23 d. Pagėgių savivaldybės meras pasirašė potvarkį NR. M1-15 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių“.

ASMENŲ, SERGANČIŲ COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), ASMENŲ, ĮTARIAMŲ, KAD SERGA COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), AR ASMENŲ, TURĖJUSIŲ SĄLYTĮ SU SERGANČIUOJU COVID-19 LIGA (KORONAVIRUSO INFEKCIJA), IZOLIAVIMO NAMUOSE AR KITOJE GYVENAMOJOJE VIETOJE TAISYKLĖS.

Daugiau

2020-04-01 ATNAUJINTI SVARBŪS KONTAKTAI

Daugiau

2020-04-01 DOVANOJAMOS DAUGKARTINĖS APSAUGINĖS VEIDO KAUKĖS

Apie gražų poelgį, kad Natkiškių seniūnijos gyventojams dovanojamos rankų darbo daugkartinės apsauginės veido kaukės, sužinojome atsitiktinai: seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė teigia, kad geri darbai daromi tyliai, ir kuklinasi apie tai kalbėdama.

Seniūnė pasakoja, kad mintis siūti veido kaukes kilo pasikeitus situacijai Lietuvoje ir išaugus poreikiui apsisaugoti nuo koronaviruso (COVID-19).

„Susiklosčius tokiai situacijai dėl šalyje paskelbto karantino ir plintančio viruso, ramybės nedavė mintis, kaip galėčiau padėti savo seniūnijos žmonėms, todėl, idėja siūti ir dovanoti būtinas apsisaugojimui nuo infekcijos veido kaukes, atėjo savaime.“ – teigia V. Sirtautienė.

Daugiau

2020-04-01 TĘSTINĖ INFORMACIJA DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE VYKDOMO PROJEKTO „BENDRUOMENINĖS KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“

Informuojame, kad dėl susidariusios situacijos dėl paskelbto karantino šalyje, Bendruomeniniai šeimos namai darbą organizuoja nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, individualios psichologo konsultacijos vykdomos šeštadieniais, pagal išankstinę registraciją, imantis visų galimų apsaugos priemonių, nesudarant galimybių virusui plisti.

Esant poreikiui, kviečiame kreiptis, registracija vykdoma tel.: (8 441) 56089, mob. 86 0021449.

Daugiau

2020-04-01 DĖL AUTOBUSŲ MARŠRUTO LAIKINO SUSTABDYMO

Maršruto grafikas

Daugiau

2020-03-31 MERO KOMENTARAS LIETUVOS RYTO TV REPORTAŽE

Kovo 31  d. Lietuvos ryto TV reportaže apie prieš beveik savaitę įsigaliojusį sveikatos apsaugos ministro įsakymą – visiems grįžtantiems į šalį atlikti tyrimus dėl koronaviruso.

Komentuodamas situaciją Pagėgiuose, savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius buvo atviras: kol kas asmenys Pagėgių savivaldybėje nėra tiriami dėl COVID-19 ligos.

Tarptautiniame Panemunės pasienio punkte grįžusius pasitinka visuomenės sveikatos centro specialistai, patikrina jų sveikatos būklę, grįžusieji iš užsienio užpildo pateiktas anketas, tačiau tyrimas dėl COVID-19 nėra atliekamas. Pagėgių savivaldybės atveju, asmenys, kurie keliauja į savo gyvenamąją vietą, pasirašo sutikimą ir pasižadėjimą, kad savo savivaldybėje išsitirs dėl COVID-19.

Laidos įrašas: https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2020/03/31/news/sugrizusieji-i-lietuva-netikrinami-pasienyje-nera-tyrimu-apsaugos-priemoniu-ar-darbuotoju-14290108/.

Daugiau

2020-03-31 MERAS TVK LAIDOJE „MIESTO RITMAS“

Kovo 31 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius TVK laidoje „Miesto ritmas“ kalbėjo apie pirmąjį patvirtintą koronaviruso atvejį Pagėgiuose,  grįžtančiųjų iš užsienio per tarptautinį Panemunės pasienio postą srautus pastarosiomis dienomis, šių asmenų izoliavimo ir transportavimo galimybes, aptarė kitas šių dienų aktualijas.

 Laidos įrašas: http://www.tvk.lt/index.php?m=33&tid=4679.

Daugiau

2020-03-31 MERO KREIPIMASIS DĖL VALDYMO PRIEMONIŲ PREKYBOS VIETOSE

Lietuvoje toliau sparčiai plinta koronaviruso infekcija, nustatytas pirmas COVID-19 ligos atvejis Pagėgių savivaldybėje, todėl, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, siekdamas maksimalaus visuomenės prisidėjimo prie infekcijos plitimo stabdymo, savivaldybės teritorijoje esančių parduotuvių, vaistinių darbuotojus prašo imtis griežtų priemonių, įskaitant ir pirkėjų be apsauginių veido priemonių (kaukių, respiratorių ir pan.) aptarnavimo atsisakymą.

Savivaldybės meras tikisi Jūsų sąmoningumo, pagarbos ir atsakingumo dėl savo ir savo artimųjų sveikatos.

Daugiau

2020-03-31 MERAS ĮVARDINO PROBLEMAS, SU KURIOMIS ŠIUO METU SUSIDURIAMA

Kovo 31 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius dalyvavo LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ (laidos vedėjas Edvardas Kubilius), kurioje buvo kalbama apie tai, kaip pasienyje esančioms savivaldybėms sekasi rūpintis asmenų, kurie grįžta iš užsienio valstybių, izoliavimu ir transportavimu.

Pagėgių savivaldybės meras teigė, kad žmonės vis dar grįžta  į Lietuvą per tarptautinį Panemunės pasienio punktą, tačiau jų nėra daug, nuo dviejų iki dešimties asmenų per dieną. Savivaldybė yra įpareigota pasirūpinti šių asmenų izoliavimu ir transportavimu, tai ir daro. Yra numatytos patalpos asmenų saviizoliacijai, visą parą teikiamos transportavimo paslaugos. Asmenys transportuojami iš oro uostų, Klaipėdos jūrų uosto, taip pat į Tauragės mobilų patikros punktą (į patikros punktą vežami asmenys, kurie neturi savo transporto).

Meras įvardino, kad savivaldybėje mėginių dėl COVID-19 ligos paėmimas šiuo metu stringa. Kol kas asmenys Pagėgių savivaldybėje nėra tiriami dėl COVID-19 ligos. Asmenys, kurie keliauja į savo gyvenamąją vietą, pasirašo sutikimą ir pasižadėjimą, kad savo savivaldybėje išsitirs dėl COVID-19.

Daugiau

2020-03-30 PAGĖGIUOSE NUSTATYTAS PIRMAS KORONAVIRUSO ATVEJIS: PAPILDYTA INFORMACIJA

Sekmadienį, kovo 29 d., buvo pranešta apie pirmąjį koronaviruso atvejį Pagėgiuose.

Kaip buvo rašyta, Nacionalinės visuomenės sveikatos centras (NVSC) pradėjo atvejo epidemiologinį  tyrimą.

Tai reiškia, kad apklausia atvejus, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes, sąlytį turėjusius asmenis bei kitą epidemiologiškai svarbią informaciją.

Namo laiptinė, kuriame gyvena COVID-19 liga susirgęs asmuo, buvo dezinfekuotas tą patį vakarą, dezinfekuotas ir greta esančio namo laiptinė.

Asmuo laikosi saviizoliacijos savo namuose. Kartu gyvenantiems šeimos nariams šiandien, kovo 30 d., atliktas COVID-19 tyrimas, laukiama rezultatų.

Daugiau

2020-03-30 PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NUMATYTOSE PATALPOSE SUDARYTOS SĄLYGOS SAVIIZOLIUOTIS 30-IAI ASMENŲ

Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis informavo, kad kovo 30 d. duomenimis Pagėgių savivaldybės numatytose saviizoliacijos patalpose iš viso buvo apgyvendintas 21 asmuo. Jie visi į Lietuvą grįžo iš skirtingų užsienio valstybių per tarptautinį Panemunės pasienio punktą. Panemunės pasienio punkte grįžusius pasitiko visuomenės sveikatos centro specialistai, patikrino jų sveikatos būklę, grįžusieji iš užsienio užpildė pateiktas anketas.

Pagėgių savivaldybė pasirūpino, kad visi numatytose patalpose apgyvendinti asmenys būtų izoliuojami po vieną, gyventų atskiruose gyvenamosiose patalpose (kambariuose) su atskiru sanitariniu mazgu. Taip pat savivaldybė rūpinasi jų maitinimu, būtiniausių priemonių (vaistų, higienos prekių, drabužių) pristatymu ar perdavimu iš artimųjų.

„Šiuo metu Pagėgių savivaldybės numatytose saviizoliacijos patalpose gyvena keturi asmenys, visi jie Pagėgių savivaldybės gyventojai. Kiti asmenys buvo iš kitų savivaldybių, todėl jų apgyvendinimas trukdavo keletą dienų, tol, kol buvo organizuojamas jų pervežimas į jų deklaruotos gyvenamosios vietos numatytas saviizoliacijos vietas.“ – teigia savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas.

Daugiau

2020-03-29 PAGĖGIUOSE NUSTATYTAS PIRMAS KORONAVIRUSO ATVEJIS

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pranešė apie pirmąjį koronaviruso atvejį mieste.

Mėginys buvo paimtas Tauragės mobiliame punkte ketvirtadienį. Šiandien šią žinią patvirtino Nacionalinės visuomenės sveikatos centras (NVSC). Pradėtas epidemiologinis tyrimas.

Asmuo, kuriam nustatyta COVID-19, taip pat ir pats pranešė savivaldybės atstovams.

Asmuo turėjo kontaktą su galimai sergančiais COVID-19.

Asmuo jaučiasi gerai, jokių COVID-19 ligos simptomų nejaučia, todėl laikysis saviizoliacijos namuose.

Kviečiame laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) raginimų vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, t. y. maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus, kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Daugiau

2020-03-27 SAVIVALDYBĖS MERAS GYVENTOJŲ PRAŠO LAIKYTIS KARANTINO METU PASKELBTŲ DRAUDIMŲ IR APRIBOJIMŲ

Lietuvos Respublikoje 2020 m. kovo 14 d. dėl sparčiai plintančios koronaviruso infekcijos COVID-19 paskelbtas dviejų savaičių karantinas pratęstas iki balandžio 13 d. Karantino laikotarpiu leidžiama taikyti neįprastus, radikalius ir nekasdienius veiklos ribojimus, todėl šis laikotarpis neabejotinai keičia įprastą žmonių gyvenimą, verčia atsisakyti iki tol buvusių kasdienių darbų ir pramogų.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad kasdien sulaukia gyventojų skambučių, kurie teiraujasi dėl karantino metu paskelbtų draudimų bei saviizoliacijos, grįžus iš užsienio, dėl kitų savivaldybės teikiamų paslaugų. Taip pat gyventojai praneša apie neatsakingus piliečius, kurie nesirūpina ne tik savo, bet ir savo artimųjų, draugų ar pažįstamų, sveikata, nepaiso jokių rekomendacijų ir draudimų, paskelbtų karantino metu.

 

„Šioje situacijoje prisideda seniūnijų seniūnai, jie gerai pažįsta savo gyventojus, bendrauja ir bendradarbiauja su jais, taip pat, seniūnai perspėja grįžusius iš užsienio dėl saviizoliacijos, o jos nesilaikantiems, teikia oficialius Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus įspėjimus.“ – teigia Savivaldybės meras. 2020 m. kovo 27 d. 16.00 val. duomenimis, tokie įspėjimai yra išsiųsti 46 savivaldybės gyventojams, iš kurių 15 gyvena Pagėgių seniūnijoje, 11 – Vilkyškių, 9 – Natkiškių, 7 – Lumpėnų, 4 – Stoniškių. Policijos pareigūnai įspėja, kad imsis griežtų priemonių – baus piktybiškai ignoruojančius privalomą izoliaciją ir nesilaikančius karantino.

Daugiau

2020-03-27 SITUACIJA PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE: KOVO 26 D.

Daugiau

2020-03-27 ĮSTAIGOMS DALINAMOS RANKŲ DEZINFEKAVIMO MEDŽIAGOS

Pagėgių savivaldybę jau pasiekė iš Valstybės rezervo medicinos atsargų skirtos rankų dezinfekavimo medžiagos, kurios šiandien, kovo 27 d., buvo perduotos Tauragės AVPK Pagėgių policijos komisariatui bei seniūnijoms.

Pagėgių savivaldybės seniūnijų seniūnai ir darbuotojai minėtas priemones šiandien perdavė savivaldybės teritorijoje veikiančioms valstybės ir savivaldybės institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, prioritetą teikiant institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms, tiesiogiai įsitraukusioms į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymą.

Daugiau

2020-03-27 Kvietimas

Daugiau

2020-03-26 Vėl liepsnoja pernykštė žolė

Šiemet ugniagesiai gelbėtojai jau per 350 kartų skubėjo gesinti degančios žolės. Vien praėjusią parą tokių gaisrų kilo 38, o daugiausia jų – net 20 gesinta Vilniaus apskrityje. Gaisrų metu iš viso šalyje šiemet išdegė apie 130 ha atvirų teritorijų. Žolės gaisrai – vieni pavojingiausių, nes nekontroliuojama liepsna lengvai gali persimesti į miškus ir durpynus, nukeliauti iki gyvenamųjų namų, o kaip parodė praėjusių metų patirtis, supleškinti ir ištisus kaimus.

Daugiau

2020-03-26 SITUACIJA PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE: KOVO 25 D.

Daugiau

2020-03-26 TAURAGĖJE PRADĖJO VEIKTI MOBILUS TYRIMŲ PUNKTAS

Nuo kovo 25 d. Tauragėje pradėjo veikti mobilus tyrimų punktas, kuriame imami mėginiai COVID-19 virusui nustatyti.

Punktas įkurtas aikštelėje šalia Raudono kryžiaus draugijos pastato (V. Kudirkos g. 2).

Prieš vykstant į punktą būtina skambinti nemokamu numeriu 1808 ir užsiregistruoti.

Atvykus į punktą būtina griežtai laikytis visų nurodymų, kuriuos pateiks konsultantai.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2JazIbt.

Daugiau

2020-03-26 Dėl maršruto

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     

Prisijungimas gyventojams