Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-17 -
Paminėtos 75-osios Mažosios Lietuvos gyventojų genocido metinės

Langus uždangstau, užrakinu duris,

Užkamšau kiekvieną sienų skylę.

Gal dabar atkakti nebedrįs

Tie, kurių veidai, seniai suskilę... 

Jonas Strielkūnas

Šviesiai ir kitaip prasidėjo spalio 16-osios rytas Pagėgiuose. Simboliškoje vietoje, miesto parke, prie skulptoriaus Stepono Juškos skulptūros, kurioje pavaizduota Didžioji Lietuva tarsi kūdikį glaudžianti Mažąją, buvo uždegtos atminties žvakelės Mažosios Lietuvos gyventojų genocidui paminėti. Jų liepsna tapo simboliniu tiltu, jungiančiu tragiškus ano meto įvykius ir šiandieną. Šiuo metu įvairiose Lietuvos medijose pasigirsta kontraversiškų nuomonių apie šios datos minėjimą. Bet juk visi žinome, kad šiandieninis mūsų žinojimas nėra statiškas ir nekintantis. Kaip kad kinta mūsų sąmoningumas, kaip kad kinta mūsų aplinka, asmenybės tapsmas, taip kinta ir žinios bei požiūris į praeitį, istoriją, jos reiškinius ir įvykius.


Atminties rytmečio organizatorių – Pagėgių kultūros centro darbuotojų – vardu kalbėjusi kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė kvietė susirinkusius neabejinguosius pagėgiškius minutei tylos. Suėjime dalyvavę Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, pavaduotojas Virginijus Komskis su susirinkusiais diskutavo apie tai, kad tokios datos, jų minėjimas leidžia vėl ir vėl pasikartoti istoriją, nepamiršti ir stengtis nebekartoti skaudžių jos pamokų kraštui, Mažajai Lietuvai ir visai lietuvių tautai, nes juk „tik žinanti ir gerbianti savo praeitį tauta gali turėti ateities perspektyvas ir išlikimo galimybę“.

 

 

 

Vyriausioji specialistė Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti