Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-08 -
Pasveikinti šiandienos knygnešiai

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, švietimo, kultūros r sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė spaudos atgavimo dieną vyko į Martyno Jankaus muziejų, kur įvyko jau tradiciniu tapęs renginys „Knygnešių keliais 2019“.

Viešnios dėkojo organizatoriams už puikų renginį, o dalyviams už pagarbų požiūrį į ne tokią tolimą Mažosios Lietuvos istoriją. Linkėjo puoselėti lietuvišką žodį, turtingą gimtąją kalbą, neapleisti knygos.


 

Šis renginys jau regioninis, nes į muziejininkų - pagrindinių organizatorių – kvietimą atsiliepė ir aplinkinių Šilutės, Tauragės, Jurbarko savivaldybių komandos. Veiklų gausa, gana sudėtingos trasos, pikti žandarai ir jų bausmės, Pagėgių pasienio rinktinės kinologų pasirodymai nepaliko abejingų. Nors ir pavargę dalyviai nestokojo gražių žodžių organizatoriams, o pasieniečių išvirtas plovas gražino jėgas ir gerą nuotaiką.

Pasak muziejaus direktorės Liudvikos Burzdžiuvienės, kitąmet šis renginys taps respublikiniu, nes knygnešystės tema muziejuje puikiai plėtojama edukacijomis, ekspozicijomis, o šis žygis tampa itin populiarus, nes yra atraktyvus ir vaikams priimtinas.

Palinkėsime sėkmės muziejininkams rengiant projektus Lietuvos kultūros tarybai ir gaunant finansavimą šio gražaus renginio organizavimui.

 

 

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
Vyriausioji specialistė
Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti