Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-06-07 -
Mokslo metų pabaigos šventė Pagėgių meno ir sporto mokykloje

Birželio 4 dieną Pagėgių savivaldybės kultūros centre vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 2017-2018 mokslo metų pabaigos šventė.


Šventė prasidėjo nuo mokyklos direktorės Evelinos Norkienės metinės ataskaitos. Direktorė džiaugėsi, kad mokykloje mokosi net 315 mokinių, o tai yra daugiau nei 30 procentų visoje savivaldybėje besimokančių vaikų. Renginio svečiai buvo supažindinti su mokyklos vykdoma veikla, mokinių pažangumu, jų pasiekimais įvairaus rango konkursuose ir varžybose. Direktorei pristačius ataskaitą, šiltus sveikinimo žodžius mokyklai tarė Pagėgių savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.

Pirmoje šventės dalyje  buvo pagerbti patys gabiausi mokykloje besimokantys vaikai. Net 85 mokiniai buvo apdovanoti direktoriaus padėkos raštais už savo pasiekimus, pamokų lankymą ar aktyvią veiklą mokyklos gyvenime. Daugiausiai dėmesio sulaukė solistas Rokas Kondrotas, kuris tapo 2018 m. televizijos konkurso „Dainų dainelė“ laureatu ir birželio 10 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pasirodys laureatų koncerte. Tokio pasiekimo Pagėgių savivaldybėje dar nėra buvę. Roką pasveikino ne tik mokyklos direktorė, bet ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys, kuris atminimo dovaną įteikė ir vaikino dainavimo mokytojai Reginai Pilkionienei. Gausių aplodismentų susilaukė mokyklos mokytojų komanda, kuri buvo pakviesta į sceną ir apdovanota saldžiomis dovanomis.

Antroji renginio dalis buvo skirta mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimui. Juos šiemet gavo 28 mokiniai: 8 muzikantai, 5 dailininkai ir 15 sportininkų. Šiais metais pirmą kartą buvo įteikti ir pradinio išsilavinimo pažymėjimai – juos gavo 6 dailininkai. Mokinių pasveikinti ir įteikti pažymėjimus atvyko Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, kuris džiaugėsi, kad savivaldybėje yra mokykla, kuri atveria vaikams naujas galimybes jų gyvenimuose, bei perdavė sveikinimą nuo Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio.

Renginio pabaigoje scena buvo atiduota mokyklos absolventams. Pastarieji dėkojo savo mokytojams, treneriams bei visai mokyklos bendruomenei už suteiktas galimybes tobulėti ir įdėtą didžiulį darbą. Absolventai mokyklai padovanojo atminimo dovanas, o kai kurių akyse buvo galima išvysti ir riedančias ašaras.

Visos šventės metu savo pasirodymus dovanojo mokyklos mokiniai. Žiūrovus džiugino ir mažieji dainorėliai, ir jau įvairių respublikinių konkursų patirties turintys muzikantai. Scenoje pasirodė  televizijos konkurso „Dainų dainelė“ dalyviai - merginų vokalinis ansamblis bei solistas Rokas Kondrotas.

Nors mokslo metai ir baigėsi, tačiau mokyklos gyvenimas nesustos. Birželio 18-19 dienomis mokyklos bendruomenė tradiciškai rinksis į sveikatingumo stovyklą „Delfinai“, o liepos pradžioje jaunių choras dalyvaus Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“.

Straipsnio ir nuotraukų autorius Dominykas Norkus

 
Atgal   Spausdinti