Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-08-11 -
DUOTAS STARTAS BESIBAIGIANČIAI VASARAI

Savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys vyko pasveikinti ir gero poilsio palinkėti antrai vaikų vasaros poilsio stovyklos pamainai „Bitutės“ stovyklavietėje. Kažkada visos savivaldybės vaikų pamėgta stovyklavietė pasitinka stovyklautojus atsinaujinusi: suremontuoti nameliai, atnaujinti baldai, naujai pastatyta valgykla, šiuolaikiškai įrengti tualetai, dušinės. Vandens kokybės ir kiti higienos reikalavimai atitinka normas. 


Ilgametis stovyklos vadovas Leonas Mišeikis pradėjo antros pamainos atidarymą tradicinėje vietoje prie laužavietės. Vadovas pristatė stovyklos programą, aptarė būsimas įdomias turiningas veiklas, paskelbė stovyklos taisykles ir pristatė svečią. Vicemeras E. Kuturys prisiminė ir savo vaikystės stovyklas, pasidžiaugė savivaldybės galimybėmis finansuoti vaikų vasaros poilsį. Svečias pajuokavo, kad skirta ne tik lėšų, bet ir puikus oras stovyklautojams užsakytas.

Svečio kalbos klausėsi 38 vaikai, virtuvėje pavakarius ruošė virėja Loreta, vaikų užimtumu rūpinsis profesionalios ir turinčios tokio darbo patirties vadovės Danutė, Laura, Alma ir pats vadovas. Vaikus planuojama nuvežti į Taurų parką, “Nemuno“ žirgyną. Smagią programą pažadėjo pasienio tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnai. Vaikų laukia sporto varžybos bei individualios rungtys pačioje stovyklavietėje, diskotekos, pėsčiųjų dienos ir nakties žygiai.

Sėkmės ir turiningo laiko visiems!

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Ingrida Jokšienė

 

 
Atgal   Spausdinti