Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-06 -
Projekto partnerių susitikimas Punske

Š. m. balandžio 30 d. Punsko valsčiuje, Lenkijos Respublika, vyko projekto  “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” atidarymas. Partnerių susitikimą organizavo vedantysis projekto partneris Punsko savivaldybė. Punsko meras Vytautas Liškauskas pristatė numatytas ir paramos sutartyje patvirtintas veiklas ir Punsko pasirengimą jų vykdymui. Kiti projekto partneriai taip pat aptarė pasiruošimą jiems numatytų veiklų įgyvendinimui, suderino  artimiausių veiklų grafikus.


 

Be Punsko ir Pagėgių savivaldybių projekte dar dalyvauja Birštono rajono savivaldybės ir Seinų ligoninės administracijos. 

Pagėgius susitikime atstovavo savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus darbuotojos Loreta Razutienė ir Viktorija Montrimaitė.

Į susitikimą atvyko ir kito projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas Pagėgių ir Zabludow ir Dobrzynevo savivaldybių gyventojų saugios aplinkos gerinimui“ partneriai – Dobržynewo Duže ir Zabludowo (Lenkijos Respublika) merai su darbuotojais. Aptarus šio projekto veiklas, grafikus ir pasirašius partnerystės pareiškimus, merai iš kaimyninės šalies pasveikino Pagėgių savivaldybės merą Vaidą Bendaravičių išrinkimo meru proga.

Primename, kad projekto “Pasienio regiono partnerystės stiprinimas senėjimo ir socialinių paslaugų srityse” veiklos skirtos vyresnio amžiaus sveikatos paslaugų pagerinimui, atnaujinant slaugos padalinio veiklą: įsigyjant naujas lovas ir kitus baldus, medicininės ir reabilitacinės įrangos bei slaugos pacientų gabenimui reikalingą mašiną. Tuo pačiu vyks ir bendradarbiavimo veiklos, mokymai medicinos darbuotojams.

Projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas Pagėgių ir Zabludow ir Dobrzynevo savivaldybių gyventojų saugios aplinkos gerinimui“ veiklos nukreiptos Pagėgių gyventojų saugumui pagerinti. Numatyta įsigyti nauja gaisrinė mašina, darbo ir koviniai rūbai, avalynė priešgaisrinės tarnybos darbuotojams, taip bendradarbiavimo veiklos, mokymai, varžybos.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti