Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-22 -
Tarptautinės muziejų nakties akimirkos Martyno Jankaus muziejuje

Šeštadienį, kaip visa Europa taip ir Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejus šventiškai minėjo Tarptautinę muziejų dieną.

Renginys dvelkė šiluma ne tik nuo maloningos gamtos, bet ir nuo paprastumo. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius paprastai ir šiltai pasveikino susirinkusiuosius ir muziejininkus, linkėdamas visiems gero ir malonaus vakaro Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė trumpai pristatė klėtelėje veikiančią meninės knygrišystės parodą „Dezideratai“, pakvietė aplankyti senąjį knygnešių slaptąjį rūsį bei Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, keliautojo, Rusijos geografijos draugijos nario Raimondo Puišio parodą „Vorkuta – 67-oji paralelė“.


 

Žiūrovas buvo paliktas savo valioj: domėtis pristatytomis parodomis, skanauti čia pat ant laužo verdamos arbatos ar sėstis prieš sceną, kurioje Šilutės kamerinio dramos teatro aktorius Vygantas Paldauskas kiekvienai jautriai sielai suteikė malonumą savo mono spektakliu „Švytis“ (režisierius Sergėjus Paciukas).

Aplink žiūrovus degantys laužai aplinką darė jaukia ir šilta, o nuo kitos scenos sklindančios svajingos baladės melodija atliekama Rasos Serros ir moteriškai žavios Eglės Miškinytės deklamuojamos eilės nepaliko abejingų.

 

 

 

Ingrida Jokšienė

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

Vyriausioji specialistė 

 
Atgal   Spausdinti