Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-01-13 -
Pagėgių savivaldybė bendradarbiaus su Lietuvos verslo kolegija

Prieš porą dienų, sausio 11 d., Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, lydima mero patarėjo Bronislovo Budvyčio, Švietimo skyriaus vedėjos Virginijos Sirvidienės, specialistės kultūrai Ingridos Jokšienės ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktoriaus Vaclovo Navicko, vyko į Klaipėdos Lietuvos verslo kolegiją, kur buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.


 

Svečius šiltai priėmė, Kolegijos šiandienos veiklą, veiklos perspektyvas ir būsimo bendradarbiavimo sąlyčio taškus išdėstė Kolegijos direktorė prof. dr. Angelė Lileikienė, Mokslo taikomųjų tyrimų vadovė doc. dr. Jurgita Martinkienė ir Rinkodaros ir plėtros skyriaus vadovas Modestas Vaišnoras.

Atvykusiesiems pristatyti 1994 metais įkurtos nevalstybinės aukštosios mokyklos pasiekimai. Pažymėtina, kad ši mokykla pagal naujausius žurnalo „Reitingai“ duomenis aukščiausią poziciją tarp Klaipėdos aukštųjų mokyklų, kuri taip pat turi filialą ir Vilniuje. Ši mokymo įstaiga šiuo metu siūlo 11 studijų programų. Pasak direktorės, į studijų procesą įdiegtos naujausios IT technologijos. Kolegijoje įrengtos CISCO ir Statybinių medžiagų, Kriminalistikos laboratorijos, Imitacinė teismo posėdžių salė, veikia praktinio mokymo įmonė „Biurometa“.

Dėkodama už parodytą iniciatyvą bendradarbiauti, už patrauklų būdą priartinti aukštojo mokslo viziją ir galimybę prie atokiausių miestelių, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė kalbėjo, kad savivaldybė turės puikią galimybę priimti studentus praktikos metu, kviesti dėstytojus skaityti paskaitas organizuojamuose seminaruose, įgyvendinti bendrus projektus ir pan.

Pasikeista gražiomis atminimo dovanomis, klaipėdiškiai pakviesti apsilankyti unikaliame savo gamta ir istorine praeitimi Pagėgių krašte. Sustota bendrai nuotraukai ir palinkėta abipusės sėkmės.

 

Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti