Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-07 -
Koncertas ,,Pakylėk iki dangaus...‘‘

Gegužės 5 d.  Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčioje po mišių Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos muzikos skyriaus mokiniai ir jų mokytojai dovanojo koncertą, skirtą Mamos dienai.

,,Mama  yra kūrėja.  Ji gali vaiką pagimdyti, juo rūpintis  ir  užauginti. Ji gali  savo vaiką pažinti, atskleisti jo talentus ir pakylėti jį iki dangaus...‘‘ – tokiais žodžiais koncertą pradėjo renginio vedėja – Ingrida Jokšienė, kuri   skyrė daug gražių žodžių ir eilių mamoms.


 

Koncerte dainas mamai dovanojo mišrūs vaikų ir jaunimo vokaliniai ansambliai, solistai Gabija Sragauskaitė ir Rokas Kondrotas,  akordeono melodija bažnyčią užliejo Kamilė Freitakaitė, trombono ir trimito garsais bažnyčios skliautus drebino Eimantas Lukošius ir Lukas Petkevičius,

šeimyninis duetas- brolis ir sesuo Matas ir Gabija Sragauskai pianinu atliko džiazinę pjesę. Renginio  pabaigoje nuskambėjo daina ,,Mama, pakylėk iki dangaus‘‘,  kurią atliko mokytoja Regina Pilkionienė ir jos mokiniai.  Koncertui mokinius ruošė mokytojai: Regina Pilkionienė, Ona Parnarauskienė,  Sigitas Stankus,  Nadežda Snigir, Marina Dvarvitene ir Evelina Norkienė.

Kunigas Kazys Žutautas dėkojo  visiems atlikėjams ir jų mokytojams už  jausmingą, profesionalų ir gražų koncertą.

Mokyklos direktorė Evelina Norkienė dėkoja koncerto vedėjai – Pagėgių savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistei Ingridai Jokšienei, garso operatoriui Pauliui Žvirbliui ir Pagėgių Kultūros centrui už garso aparatūrą.

 

 

Evelina Norkienė, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

 
Atgal   Spausdinti