Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-10-18 -
Pažadėta, kad modernizuojant Lietuvos paštą, gyventojai nenukentės

Spalio 14 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius susitiko su Lietuvos pašto Klaipėdos regiono vadove Vida Pikčiūniene. Susitikimo metu kalbėta apie pašto paslaugų teikimo pokyčius Lietuvoje, pašto tinklo modernizavimą, mobilaus  laiškininko projektą ir apie tai, kaip tai turės įtakos Pagėgių savivaldybės gyventojams. Lietuvos pašto atstovė pažadėjo, kad keičiant pašto paslaugų teikimą, gyventojai nenukentės, priešingai, paslaugų teikimas taps lankstesnis ir greitesnis.

Lietuvos paštas yra numatęs ilgalaikes investicijas darbo priemonių modernizavimui ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimui, taip pat dėmesys skiriamas ir klientų patirčių gerinimui.

Lietuvos paštas tęsia pasitvirtintą ilgalaikę darbuotojų darbo sąlygų gerinimo strategiją: jau šį rugsėjį 52 mobilūs  laiškininkai Ignalinos, Telšių, Zarasų, Ukmergės ir Varėnos rajonuose gavo Lietuvos pašto logotipu pažymėtus tarnybinius automobilius, planuojama išdalinti dar 53 automobilius kituose rajonuose. Iki 2020 m. I ketvirčio numatyta laiškininkams skirti 440 naujų tarnybinių automobilių. Mobiliesiems laiškininkams paskirti automobiliai pritaikyti saugiai važinėti regioniniais bei kaimo keliais ir yra talpūs – pritaikyti dideliems siuntų ir darbo priemonių kiekiams, be to, automobiliui sugedus, techninę pagalbą laiškininkai gaus bet kuriuo paros metu.


 

Kaip teigiama Lietuvos pašto pranešime žiniasklaidai, modernizuojant pašto tinklą, atnaujinami pašto skyriai, laiškininkai regionuose ir didžiuosiuose miestuose dirba išmaniosiomis planšetėmis, 2021 m. planuojamas įrengti pagrindinis, visiškai automatizuotas Vilniaus siuntų ir laiškų skirstymo centras, kuris pagerins pašto darbuotojų darbo sąlygas ir gerokai sutrumpins logistikos grandinę bei automatizuos daugumą procesų, tad siuntos kelias iki jos gavėjo labai pagreitės.

Įgyvendinus mobilaus laiškininko projektą, kaimiškų vietovių paštai bus pertvarkomi, miesto paštai liks nepakitę. Įvedus mobilaus laiškininko projektą, nereiškia, kad kaimiškų vietovių gyventojai liks be pašto paslaugų – 1 metus vyks pereinamasis laikotarpis, kad gyventojai priprastų prie pokyčių: įprastas paštas jų miestelyje dirbs trumpiau, jo patalpose tam tikromis valandomis lauks mobilus laiškininkas, kuris suteiks visas pašto paslaugas. Po pereinamojo laikotarpio liks tik centrinis paštas, iš kurio kasryt pas gyventojus išvyks mobilūs laiškininkai.

Įgyvendinus šį projektą, klientai lengviau gaus pašto paslaugas, nes patiems nebereikės eiti į pašto skyrių – laiškininkas atvažiuos pas juos į namus, darbuotojams padidės darbo etatai, jie gaus naujus tarnybinius automobilius ir išmaniąsias planšetes, tad visos operacijos vyks sklandžiau ir greičiau.

 

Daugiau informacijos:

Mobilusis laiškininkas: atsakymai į aktualiausius klausimus

 

Pagėgių savivaldybės informacija

 
Atgal   Spausdinti