Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-02-19 -
Susitikimų su LR kultūros ir aplinkos ministrais aptartos Pagėgių savivaldybei aktualūs klausimai

Šią savaitę Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius darbo vizito Vilniuje metu susitiko su LR kultūros ministru Simonu Kairiu ir LR aplinkos ministru Simonu Gentvilu ir aptarė Pagėgių savivaldybei aktualias temas.

Susitikimo su LR kultūros ministru Simonu Kairiu metu aptarti Martyno Jankaus sodybos ir jos teritorijos, kurie yra įtraukti į Kultūros vertybių registrą, tolimesni veiksmai siekiant išsaugoti bei atkurti Martyno Jankaus sodybos vientisumą ir visą buvusių pastatų kompleksą.


Ilgą laiką Martyno Jankaus sodybos dalis privačios nuosavybės teise priklausė individualiam asmeniui, todėl nebuvo galimybės atkurti sodybos vientisumo. Tik 2019 m. spalio 8 d. Pagėgių savivaldybei įsigijus sklypą su gyvenamuoju namu ir daržine, visa sodyba atsidūrė vienose rankose ir atsirado reali perspektyva išryškinti architektūrinę sodybos vertę.

Atkūrus Martyno Jankaus sodybos vientisumą atsirastų naujos kultūrinės, meninės, edukacinės ir ekspozicinės veiklos galimybės. Šiuo tikslu, dalinai finansuojant Lietuvos kultūros tarybai, buvo atlikta Martyno Jankaus sodybos atkūrimo vizualizacija, 3D formatu. Šiuo metu ruošiamas avarinės būklės daržinės tvarkybos darbų projektas. Parengus projektą bus pradėti remonto darbai.

Su LR aplinkos ministru Simonu Gentvilu aptarti Pagėgių savivaldybei aktualūs vandens ir nuotekų klausimai bei vandentvarkos įmonių veiklos efektyvinimo galimybės pasinaudojant ES investicijomis, aptarti kiti klausimai.

 

 Mero patarėja Inga Kuzmarskienė

 

--

Nuotraukoje: Susitikimo su LR kultūros ministru S. Kairiu akimirka

 
Atgal   Spausdinti