Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-06 -
Mokėmės bendradarbiaujant

2019 m. spalio 29 d. Tauragės „Šaltinio" progimnazijoje rinkosi Jurbarko r. sav., Tauragės r. sav., Pagėgių sav. ir Šilutės r. sav. projekto Lyderių laikas 3 kūrybinės komandos. Vyko bendradarbiavimo renginys „Turiu įrodymų, jog, keičiantis man, keičiasi ir aplinka“. Renginio sumanytojai, visų kūrybinių komandų kuratorė Asta Grinevičienė, projekto tyrėjų atstovė dr. Jūratė Valuckienė, projekto vadovė dr. Eglė Pranckūnienė ir konsultantas Vitas Zabita, visus surinko turėdami tikslą pasidalinti sukurtų pokyčio projektų patirtimi ir aptarti esminius pokyčius savivaldybėse bei ugdymo įstaigose.


 Renginį pradėjo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė. Ji pristatė mokyklą ir džiaugėsi savo augančia bendruomene ir auginančia bendradarbiaujančius kūrėjus. Pagėgių sav. kūrybinės komandos narė Lina Ambarcumian ir Šilutės raj. savivaldybės kūrybinės komandos narė Diana Rumšienė pristatė savo patirtis iš neformaliųjų studijų.  Magistrantūros lyderystės studijų patirtimi apie transformacinės lyderystės raišką dalinosi Jurbarko rajono sav. kūrybinės komandos narė Aušra Baliukynaitė.

Kūrybinės komandos, pristatydamos savo pokyčio projektus: etapus, sėkmes, barjerus ir jų įveikimo galimybes, įsitikino, jog mokytojai - labai kūrybingi,  gebantys į rimtas problemas  pažvelgti su humoru. Pagėgių komandos sukurto savivaldybės pokyčio projekto pristatymas „Kelionė į sėkmę“ priminė kelionę po kosmosą, Jurbarko komandos sukurto savivaldybės pokyčio projekto pristatymas „Pamoka kitaip“ priminė, kad pamoka gali vykti visur, ne tik klasėje, o Šilutės komandos sukurto savivaldybės pokyčio projekto pristatymas „Kelionė į pasidalytąją atsakomybę ir bendradarbiavimą vaiko sėkmei” parodė, kokia galybė slypi komandos vienybėje. „Uogą ant torto“ uždėjo šeimininkai, pristatydami Tauragės komandos sukurto savivaldybės pokyčio projekto „VAIKUI” - ugdymo(si) kokybės link”. Jie savo darbą palygino su vaikščiojimu džiunglėse bei kelio ieškojimo jose.

Kūrybinių komandų kuratorė Asta Grinevičienė, įkvėpta kuruojamų savivaldybių „lyderiečių“ keisti ir keistis, sukūrė bendrų veiklų įgyvendinant projektą retrospektyvą.

Dr. Jūratei  Valuckienė  pristatė ką  tyrėjai pastebi, įžvelgia, nustato, rekomenduoja. Dalyviai išklausė kūrybingą pristatymą, kuriame buvo siūloma susirinkti derlių, prisirinkti grybų, bet tik labai skanių ir kokybiškų.

Dr. Eglė Pranckūnienė mokė kas galėtų padėti užtikrinti sukurtų projektų tvarumą, kad visų sukurti projektai būtų ilgalaikiai ir tvarūs.

Renginį baigėme refleksija bei Jūratės Lazdauskienės nuostabiais žodžiais mokytojams, kuriais ji siūlė išsitiesti, pakelti galvą ir eiti išdidžiai, mylėti save ir savo profesiją.

 

 

Pagėgių sav. kūrybinės komandos narė

Jovita Sabaliauskienė

 
Atgal   Spausdinti