Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


PROJEKTAS „BENDRUOMENINĖS KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“

„Pagrindinė mūsų idėja ir noras – kad kiekviena šeima galėtų gauti jai reikiamą pagalbą. Šeima yra nuolatinis, sudėtingas ir atsakingas darbas, ir šiame darbe niekas neturi būti paliktas vienas. Kiekviena šeima susiduria su kasdienybės iššūkiais, nė viena jų neapsaugota nuo traumuojančių netekčių, šeimos gyvenimo ritmą keičiančių ligų, skaudžių skyrybų, sunkumų randant kelią į vaikų širdis, ugdant juos dorais, atsakingais žmonėmis. Kiekviena šeima gali ir turi prašyti pagalbos vos prireikus – tai ne gėda, o sąmoningos ir brandžios visuomenės bruožas. Todėl ir kviečiame šeimas: ateikite, sužinokite, o prireikus – kreipkitės“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministras kalbėdamas apie  projektą pagal priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“ (http://www.socmin.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/nemokamu-renginiu-ciklas-jw33.html).

Pagėgių savivaldybės administracija prisijungė prie šios idėjos ir su partneriais: Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centru ir VšĮ „Sudoku“ pradėjo vykdyti projektą „Bendruomeninės paslaugos šeimai Pagėgių  savivaldybėje“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“,  finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis. Priemonę inicijavo Lietuvos respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Projekto trukmė- 36 mėn. (iki 2020 m. rugpjūčio 21 d.)

Įgyvendinant projektą, Pagėgių savivaldybėje gyvenančios šeimos gali nemokamai gauti šias paslaugas: individualias ir grupines psichologo konsultacijas, pozityvios tėvystės mokymų, psichosocialinės, šeimos įgūdžių ir sociokultūrines paslaugas, mediacijos paslaugas, vaikų priežiūros bei pavėžėjimo paslaugas. Tėvams lankantiems projekto užsiėmimus bus sudarytos sąlygos kelioms valandoms palikti vaiką užimtumo kambaryje (nuo 3 iki 7 metų). Planuojama organizuoti šeimos klubų veiklą, šeimų vasaros stovyklas, meno terapijas, muzikos, sporto, teatro užsiėmimus.  Pažymėtina, tai kad visos minėtos veiklos vyks ne tik Pagėgių mieste, bet ir visuose  vietos bendruomenėse (kur tik atsiras poreikis).  Visa reikiama informacija apie teikiamas paslaugas, informavimo, konsultavimo ir nukreipimo paslaugos teikiamos bendruomeniniuose šeimos namuose, kurie randasi Pagėgių savivaldybės socialinių paslaugų centre.

Labai kviečiame tuo naudotis ir laukiame Jūsų skambučio, ar el. laiško, ar atvykstant išsamesnei informacijai.

arba atvykti adresu: Bendruomeniniai šeimos namai (I – V nuo 15 iki 18 val.) Vilniaus g. 4 a, Pagėgiai.