Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-08-12 -
MUZIEJAUS TERITORIJOS TVARKYBOS DARBAI PRASIDĖJO

Savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys lankėsi Martyno Jankaus muziejuje ir domėjosi prasidėjusio projekto darbais.Muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė realioje aplinkoje parodė ir supažindino savivaldybės vadovą su planuojamais darbais ir teritorijos pasikeitimais jau įgyvendinus projektą. Direktorė džiaugiasi gera politikų valia ir tuo, kad pagaliau bus sutvarkytos muziejaus prieigos, kieta danga iškloti takai ir pandusas į patį muziejaus pastatą, kas palengvins neįgaliųjų turistų priėmimą muziejuje. Taip pat planuojama įrengti modernius lauko tualetus, čia pat statyti ir nuotekų valymo įrenginius, apšviesti muziejaus ir paveikslų sodo teritoriją lauko žibintais, įrengti poilsio aikšteles su suoleliais ir kitą infrastruktūrą, kuri didins muziejaus patrauklumą, gerins estetinį aplinkos vaizdą, darys jį šiuolaikišką ir atitinkantį šiandienos lankytojo poreikius.


Pasak projekto vadovės, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiosios specialistės Ilonos Drukteinienės, projektą „Lietuvos – Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“, Nr. LT-PL3R-254, darbus muziejaus teritorijoje planuojama užbaigti iki 2020 metų gruodžio 31 dienos. Projektas finansuojamas iš INTERREG programos Lietuva – Polska ir jo vertė sudaro per 715 tūkstančių eurų.

Pasak Vicemero, Pagėgių krašte nėra stambių pramonės objektų, didelių ekonominių galimybių, todėl finansinę ir ekonominę naudą gali duoti tvirta savivaldybės orientacija į turizmo plėtrą, lankytinų objektų patrauklumo didinimą, turizmo paslaugų gerinimą.

 

 

Švietimo, kultūros, sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti