Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2019-10-18 Pasitarimas dėl Pagėgių savivaldybėje vykdomos užimtumo skatinimo ir motyvavimo programos įgyvendinimo

Spalio 17 d. Pagėgių savivaldybėje vyko pasitarimas dėl užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelio įgyvendinimo, kuriame dalyvavo Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Mažutienė, Pagėgių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Vaitiekienė,  Pagėgių savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Asta Gečienė, Užimtumo tarnybos prie SADM Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Tauragės skyriaus vedėjas Juozas Bendikas, Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento patarėja Andžela Jakienė.

Daugiau

2019-10-18 Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje – kompiuterinio raštingumo mokymai

Visą spalio mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vyksta projekto „#Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo pradžiamokslio suaugusiems gyventojams mokymai „#Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“.

Susirinkę Pagėgių krašto gyventojai mokosi naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, planšete, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete, rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninės valdžios paslaugomis ir t. t. 18 valandų trukmės kursą išklausiusiems pagėgiškiams: Angelei Cislikauskienei, Rasai Jakaitienei, Vaidai Kasmauskaitei, Larisai Kasmauskienei, Vijolai Pavilionienei, Alvydui Poškai, Daivai Sinkevičienei, Reginai Radzevičienei, Aldonai Trakšelienei, Antanui Urbonui bibliotekininkė Asta Andrulienė įteikė specialius tai patvirtinančius pažymėjimus, kuriuos parengė projekto „#Prisijungusi Lietuva“ atstovai.

Daugiau

2019-10-18 Kviečiame dalyvauti susitikime dėl pilotinio projekto „Tauragė +“

Spalio 21 d. 9.00 val. Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyks susitikimas su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) konsultantais Gediminu Česoniu ir Romualdu Stankaičiu, kurie pateiks informaciją apie pilotinį projektą „Tauragė +“. Susitikimas atviras visuomenei, todėl maloniai kviečiame dalyvauti visus, kurie turi idėjų ir pasiūlymų bei nori daugiau sužinoti apie šį pilotinį projektą.

Daugiau

2019-10-18 Skelbimas
2019-10-18 Pristatytame 9-ame Lietuvos savivaldybių indekse Pagėgių savivaldybei yra kuo pasidžiaugti

Lietuvos laisvosios rinkos institutas pristatė devintą Lietuvos savivaldybių indeksą, kuriame Pagėgių savivaldybė pakilo iš 42-43 į 23-25 vietą mažųjų savivaldybių indekse (56 balai iš 100).

Kasmet skelbiami du indeksai – šešių didžiųjų pagal gyventojų tankį ir 54 mažųjų savivaldybių. Šis indeksas sudaromas pagal gyventojams ir verslui svarbiausias sritis, kur sprendimus priima savivaldybės, pavyzdžiui, vertinama ekonominė, socialinė situacija, savivaldybei priklausiusio turto valdymas.

Palyginti su kitomis savivaldybėmis, gerai įvertinta „Mokesčių sritis“, prasčiau nei vidutiniškai įvertintos „Švietimo“, „Biudžeto“, „Turto valdymo“ ir „Administracijos“ sritys.

Kai kurie „Sveikatos ir socialinės rūpybos“ buvo geresni nei vidutiniai: nedarbo lygis Pagėgių savivaldybėje siekė 9.1 proc. (vidutiniškai – 9.7 proc.), ilgalaikių bedarbių dalis nuo visų bedarbių sudarė 24.7 proc. (vidutiniškai – 28.6 proc.), būsto šildymo kompensacijas gavo 4.5 proc. gyventojų (vidutiniškai – 5.2 proc.), 48.8 proc. gyventojų naudojosi privačių pirminės sveikatos priežiūros įstaigų paslaugomis (vidutiniškai – 29.7 proc.).

Daugiau

2019-10-18 Pažadėta, kad modernizuojant Lietuvos paštą, gyventojai nenukentės

Spalio 14 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius susitiko su Lietuvos pašto Klaipėdos regiono vadove Vida Pikčiūniene. Susitikimo metu kalbėta apie pašto paslaugų teikimo pokyčius Lietuvoje, pašto tinklo modernizavimą, mobilaus  laiškininko projektą ir apie tai, kaip tai turės įtakos Pagėgių savivaldybės gyventojams. Lietuvos pašto atstovė pažadėjo, kad keičiant pašto paslaugų teikimą, gyventojai nenukentės, priešingai, paslaugų teikimas taps lankstesnis ir greitesnis.

Lietuvos paštas yra numatęs ilgalaikes investicijas darbo priemonių modernizavimui ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimui, taip pat dėmesys skiriamas ir klientų patirčių gerinimui.

Lietuvos paštas tęsia pasitvirtintą ilgalaikę darbuotojų darbo sąlygų gerinimo strategiją: jau šį rugsėjį 52 mobilūs  laiškininkai Ignalinos, Telšių, Zarasų, Ukmergės ir Varėnos rajonuose gavo Lietuvos pašto logotipu pažymėtus tarnybinius automobilius, planuojama išdalinti dar 53 automobilius kituose rajonuose. Iki 2020 m. I ketvirčio numatyta laiškininkams skirti 440 naujų tarnybinių automobilių. Mobiliesiems laiškininkams paskirti automobiliai pritaikyti saugiai važinėti regioniniais bei kaimo keliais ir yra talpūs – pritaikyti dideliems siuntų ir darbo priemonių kiekiams, be to, automobiliui sugedus, techninę pagalbą laiškininkai gaus bet kuriuo paros metu.

Daugiau

2019-10-17 Paminėtos 75-osios Mažosios Lietuvos gyventojų genocido metinės

Langus uždangstau, užrakinu duris,

Užkamšau kiekvieną sienų skylę.

Gal dabar atkakti nebedrįs

Tie, kurių veidai, seniai suskilę... 

Jonas Strielkūnas

Šviesiai ir kitaip prasidėjo spalio 16-osios rytas Pagėgiuose. Simboliškoje vietoje, miesto parke, prie skulptoriaus Stepono Juškos skulptūros, kurioje pavaizduota Didžioji Lietuva tarsi kūdikį glaudžianti Mažąją, buvo uždegtos atminties žvakelės Mažosios Lietuvos gyventojų genocidui paminėti. Jų liepsna tapo simboliniu tiltu, jungiančiu tragiškus ano meto įvykius ir šiandieną. Šiuo metu įvairiose Lietuvos medijose pasigirsta kontraversiškų nuomonių apie šios datos minėjimą. Bet juk visi žinome, kad šiandieninis mūsų žinojimas nėra statiškas ir nekintantis. Kaip kad kinta mūsų sąmoningumas, kaip kad kinta mūsų aplinka, asmenybės tapsmas, taip kinta ir žinios bei požiūris į praeitį, istoriją, jos reiškinius ir įvykius.

Daugiau

2019-10-16 Pagėgių savivaldybė pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos valstybine kolegija

Spalio 14 d. Pagėgių savivaldybės vadovai ir skyrių vedėjai susitiko su Klaipėdos valstybinės kolegijos direktore Gražina Markvaldiene ir jos pavaduotoju strateginei plėtrai doc. dr. Remigijumi Kinderiu. Susitikimo metu kolegijos atstovai pristatė kolegijos veiklą, tarpusavio bendradarbiavimo galimybes bei pasidalino gerosios praktikos pavyzdžiais.

Klaipėdos valstybinė kolegija kviečia savivaldybę prisidėti prie darnaus regiono vystymo ir kartu bendradarbiauti akademinės, taikomosios mokslinės ir socialinės veiklos srityse bei projektų partnerystės ir mentorystės programose.

Daugiau

2019-10-16 „Šilutės būstas“ atstovai lankėsi Pagėgių savivaldybėje

Spalio 14 dieną Pagėgių savivaldybės administracijos direktorės Jūratės Mažutienės iniciatyva Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyko susitikimas su „Šilutės būstas“ atstovais, kurio metu spręsti klausimai dėl „Šilutės būstas“ paslaugų administravimo.

Į susitikimą pakviesti seniūnijų seniūnai, į kuriuos gyventojai dažnai kreipiasi dėl „Šilutės būstas“ paslaugų, taip pat ir gyventojai, kuriems kilo neaiškumų dėl siunčiamų sąskaitų už būstą. Gyventojams neaišku, kodėl jie vis dar gauna pranešimus apie nesumokėtas sąskaitas, nors turi įsteigę bendrijas arba sudarę jungtinės veiklos sutartis. Atstovai atsakė į iškilusius klausimus, taip pat informavo, kad kilus neaiškumams, gyventojai kreiptųsi į „Šilutės būstas“ atstovus.

Daugiau

2019-10-16 Lengvosios atletikos varžybos Gargžduose


Šių metų rugsėjo 20 dieną Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunieji lengvaatlečiai dalyvavo Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos vaikų čempionate Gargžduose. Su sidabro medaliu grįžo antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojęs Nidijus  Kasparavičius. Bronzos medalius iškovojo Adrijus Anukas kamuoliuko metimo rungtyje ir Orestas Puodžiūnas 300 m bėgimo rungtyje. Erikas Merkelis, Danielius Puodžiūnas, Eduardas Rudiuc, Saulė Mizgirytė ir Eva Merkelytė pagerino savo asmeninius rezultatus.

Daugiau

2019-10-15 2019 M. 41 SAVAITĖS DUOMENYS APIE REGISTRUOTUS GRIPO IR ŪMINIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ ATVEJUS
2019-10-15 Skelbimas
2019-10-15 Plungėje vyko merginų tinklinio turnyras

Šeštadienį, spalio 12 d., Plungėje vyko merginų tinklinio turnyras,  kuriame dalyvavo Pagėgių meno ir sporto mokyklos jaunimo komanda su treneriu Antanu Musvydu. Turnyre dalyvavo Mažeikių, Radviliškio, Tauragės, Plungės jaunimo ir Plungės studenčių komandos. Po įtemptų kovų Pagėgių tinklininkės nusileido tik Plungės studentėms  1-2  ir iškovojo antrą vietą.

Daugiau

2019-10-15 Pirmieji bendrojo ugdymo mokyklų sportiniai startai

Prasidėjus naujiems mokslo metams, kartu prasidėjo ir Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų sportinės varžybos. Rugsėjo 18 dieną mokyklos dalyvavo rudens kroso varžybose. Pirmas vietas  I-oje grupėje iškovojo Gabrielė Paleckytė (500m) ir Dominykas Vidra (1000m) iš Algimanto Mackaus gimnazijos, Danielius Puodžiūnas (1500m) iš Stoniškių pagrindinės mokyklos.

Daugiau

2019-10-14 Futbolo entuziastams nėra blogo oro

Šeštadienį, spalio 12 d., Pagėgių miesto stadione vyko tradicinis asociacijos „Pagėgių bendruomenė“ rengiamas futbolo turnyras Pagėgių bendruomenės taurei laimėti. Nors visą dieną lijo ir žaisti futbolą teko labai nepalankiomis sąlygomis, futbolo aistruoliams tai ne kliūtis: žaidėjų noras ir entuziazmas buvo be galo didelis, žaidimo metu jie rodė savo meistriškumą ir norą nugalėti. 

Tokie turnyrai, jau turintys gilias tradicijas, Pagėgiuose rengiami nuo 2001 metų, tiesa, pastaruoju metu būta kelių pertraukų. Futbolo turnyro iniciatorius ir organizatorius – Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius.

Turnyro pradžioje visus susirinkusius sveikino Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius,  asociacijos „Pagėgių bendruomenė“ nariai, Pagėgių parapijos Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Kazys Žutautas.

Daugiau

2019-10-14 Minint Vietos savivaldos dieną Vilniuje iškilmingai įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai

Spalio 11 d. Pagėgių savivaldybės vadovai, kiti savivaldybės atstovai dalyvavo iškilmingoje LSA „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kurios tikslas – pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Renginio metu 14 ministerijų, Lietuvos verslo konfederacijos, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vadovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų savivaldybes – laureates.

Daugiau

2019-10-14 Forume aptartos regionų politikos naujovės

Spalio 11 dieną Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius dalyvavo LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame Regionų forume, kuriame buvo aptariamos regionų politikos naujovės, diskutuojama apie viešųjų paslaugų prieinamumą, savivaldybių finansus ir alternatyvius sprendimus. Ypatingas dėmesys skirtas Regionų plėtros tarybų stiprinimo klausimui,  Nacionalinės pažangos programai ir Lietuvos teritorijos bendrojo plano aptarimui.

Daugiau

2019-10-11 Seminare pristatyti daugiabučių namų atnaujinimo aspektai

Spalio 10 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje vyko seminaras, skirtas gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms, kuriame buvo aptariama daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) tema. Seminare taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Pranešimus skaitė lektorius A.Šiaučiūnas, inžinierius-praktikas, turintis daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje, lekt. R. Klimavičius, Būsto rūmų teisininkas, turintis didelę patirtį daugiabučių namų valdymo, teisinių ginčų sprendimo bei atstovavimo teismuose ir lekt. E. Bindokas, ekonomistas, daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) ekspertas.

Daugiau

2019-10-10 Skelbimas
2019-10-03 DĖMESIO! KVIEČIAME TEIKTI PROJEKTŲ PARAIŠKAS

Pagėgių savivaldybė skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais atrankos konkursą ir priima projektų paraiškas.

Projektų paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. spalio 1 d. įsakymu Nr. A1-533 „Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais nuostatų patvirtinimo“ patvirtintais Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais nuostatais (toliau – Nuostatai).

Daugiau

 1 2 Pirmyn -> 

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     

Prisijungimas gyventojams