Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-06 -
Savivaldybės meras pagerbė ugniagesius

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir Pagėgių savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Ričardas Bartkevičius Šv. Floriono dienos proga aplankė Stoniškių, Pagėgių ir Vilkyškių ugniagesių – gelbėtojų komandas.

Savivaldybės vadovas padėkojo už kasdienį sunkų darbą žmonių gerovei, palinkėjo asmeninės laimės bei sėkmės ir akcentavo svarbią šio darbo misiją ir tikslą – apsaugoti žmonių gyvybę, sveikatą ir turtą. Vadovas taip pat paminėjo, kad savivaldybės investicijų skyriaus specialistai rengia dokumentus ir jau pradėtas vykdyti projektas su Zabludow ir Dobrzynevo (Lenkija) savivaldybėmis, kurio metu ugniagesiai gelbėtojai ne tik lankys kaimyninę šalį ir semsis gerosios patirties bei kels savo profesionalumo lygį, bet projekto dėka bus įsigyta ir naujas automobilis, įranga ir drabužiai ir pan.


 

Tą pačią dieną Meras vyko į Palangoje vykusį renginį skirtą ugniagesių gelbėtojų profesinei šventei paminėti, kurį organizavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidaus tarnybos pulkininkas Marius Garbenis ir komanda.

 

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Ingrida Jokšienė

 
Atgal   Spausdinti