Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-02-09 -
Išvyka į Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centrą

Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojai metų eigoje yra suplanavę eilę išvykų į įvairius Lietuvos tradicinių amatų ir etnokultūros centrus pasisemti patirties apie edukacijų vykdymo metodiką, edukacinių programų kainų nustatymą, tradicinių amatų meistrų paiešką ir kt., mat 2018 m. Pagėgių savivaldybės Kultūros centro planuose numatyta atidaryti tradicinių amatų edukacijų kambarį.


 

Pagėgių kultūrininkus maloniai sutiko Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro kolektyvas: vadovė Jurgita Brazauskienė, mėgėjų meno vadovė Birutė Jasaitienė, liaudies meno vadovė Jadia Lekutienė mokė vieno seniausių amatų pasaulyje pynimo iš vytelių pradmenų.

Diskusijose apie vieną iš užimtumo formų – edukaciją, visi darbuotojai buvo vienos nuomonės: tai puikus laiko praleidimas, kuomet kiekvienas žmogus gali pats prisiliesti prie veiklos, džiaugtis savo rankomis padarytu darbu, betarpiškai bendrauti ir pajusti kūrybinio darbo džiaugsmą.

Kultūros centro informacija


 
Atgal   Spausdinti