PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, LT-99288 Pagėgiai. Tel.: 8~441 57 482.
Faks.: 8~441 57 874. El. paštas:info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Dienos klausimas
Ar žinote kur kreiptis dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, padarytos viešojo administravimo sektoriuje?
Taip
Ne
Neaktualu
Balsų: 6 žmonių
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimąPrenumerata


naujienos
2015-11-26 Vyko konkurso „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ I-asis etapas

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pakvietė Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti 2015 m. tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“.

Pagėgių savivaldybėje konkursas organizuotas nuo 2015 m. lapkričio 16 d. iki gruodžio 20 d.

Daugiau

2015-11-25 Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia dalyvauti tradicinėje Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamoje socialinėje akcijoje „Knygų Kalėdos“
2015-11-23 Festivalis „Muzika kviečia kiekvieną“

Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, pasitelkdama į pagalbą žinomus menininkus ir sceninius partnerius, 2015 m. spalio – 2016 m. sausio mėn. organizuoja vaikų ir jaunimo festivalį ,,Muzika kviečia kiekvieną‘‘. Šis projektas apjungs Vakarų regiono muzikos ir meno, bendrojo ugdymo mokyklų, neformalaus ugdymo įstaigų bei vaikų globos namų ugdytinius.

Daugiau

2015-11-23 Pasibaigė projektas ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“

Asociacijos ,,Pagėgių bendruomenė“ nariai ir Pagėgių savivaldybės gyventojai aktyviai dalyvavo projekte ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“, kurį finansavo Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas.

Idėja dalyvauti šiame projekte kilo pastebėjus, kad gyventojai mažai skiria laiko savo fiziniam aktyvumui, retai dalyvauja sporto renginiuose, yra neaktyvūs.

Daugiau

2015-11-23 Žąsų klegesys kvietė pagėgiškius į turgų

Jaukus šurmulys trumpam grįžo į senojo Pagėgių miesto turgaus vietą – šeštadienį, lapkričio 21 dieną, čia vyko žąsų turgus. Užsukęs čia galėjai pasijausti tarsi patekęs į Smetonos laikus – prie pat įėjimo į turgų laukė kontrolės postas su „vachmistru“ Algirdu Saročka priešaky, kur apsukresni prekiautojai buvo tikrinami, ar neturi užslėptų kontrabandinių prekių – eterio, spirito, mielių, ar net oranžų – apelsinų... Patikrą praėjusiam prekiautojui duota privilegija su specialiu anspaudu „Žąsų turgus - leidimas prekiauti“. Už poros žingsnių, turgaus aikštės pradžioje, veikė „Žąsų svėrimo punktas“, kur norėdami sužinoti kuri riebiausia, t.y. sunkiausia, svėrikai ant svarstyklių svėrė atvežtas parduoti žąsis. Sveriami buvo ir kiti paukščiai – kalakutai, antys. Visi duomenys surašyti į registracijos lapus. Visos prekybos metu po turgų vaikščiojo žandarai, prižiūrėdami viešąją tvarką ir tikrindami prekiautojus, ar turi leidimus prekiauti.

Daugiau

2015-11-23 INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) 2015 M. LAPKRIČIO 16 D. – LAPKRIČIO 22 D.
2015-11-20 INFORMACIJA APIE GYVENTOJŲ SERGAMUMĄ GRIPU IR ŪMIOMIS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOMIS (ŪVKTI) 2015 M. LAPKRIČIO 9 D. – LAPKRIČIO 15 D.
2015-11-17 Kviečiame teikti kandidatų pasiūlymus Pagėgių savivaldybės apdovanojimams gauti
2015-11-13 Diakoną Gediminą Kleiną ordinacijos proga sveikino Meras

Lapkričio 7 dieną vyko evangelikų-liuteronų bendruomenei itin svarbi šventė - Pagėgių evangelikų-liuteronų bažnyčioje kunigo tarnystei ordinuotas diakonas Gediminas Kleinas.

Šventės svarbą liudijo tai, jog iškilmėse dalyvavo vyskupas Mindaugas Sabutis, gausus būrys dvasininkų, LR Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Pagėgių Šv. Kryžiaus klebonas Vytautas Gedvainis, Pagėgių savivaldybės tarybos nariai ir kiti garbūs svečiai.

Daugiau

2015-11-11 Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti Sovetsko miesto (Rusijos Federacija) istorijos muziejaus dailininko Lev Sherstyanoy grafikos darbų parodą „Prūsiškoji elegija“
2015-11-09 Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti kilnojamą dokumentų parodą „Rusnės sala ir jos apylinkės“
2015-11-09 Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aplankyti dokumentų parodą „Lietuvininkų kraštas: istorija, kultūrinė savastis ir paveldas“
2015-11-09 Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai "Auksinis Feniksas"
2015-11-09 ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ PREVENCINĖ PROGRAMA
2015-11-03 Kviečiame teikti paraiškas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo projektų finansavimo 2016 metais konkursui
2015-10-26 Kviečiame pildyti vaikų svajones

Jau trečius metus Pagėgių savivaldybėje vykdomas socialinis projektas „Vaiko svajonė“, kurio tikslas – pasiekti, kad kuo daugiau vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, gautų kalėdines dovanas, apie kurias svajoja ir kurių neturi galimybės gauti iš savo tėvų.

Daugiau

2015-02-02 Skelbiama konkursinė apžiūra „Tradicija šiandien“

2015 m. vyks konkursinė apžiūra „Tradicija šiandien“, skirta Etnografinių regionų metams. Ja siekiama skatinti miestų ir rajonų savivaldybes, bendruomenes, įvairias valstybines ir visuomenines institucijas saugoti, palaikyti savo regiono, miesto ar miestelio tradicinių švenčių gyvybingumą, padėti geriau pažinti savo krašto tradicijų ypatumus, ieškoti įvairesnių renginių organizavimo formų.

Daugiau

2014-12-23 Profilaktiniai sveikatos patikrinimai suaugusiems ir vaikams atliekami nemokamai

 

Archyvas

 

 

 

 

 

 

Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Virginijus Komskis

  Mero gyvenimo aprašymas


Teritorijų planavimo informaciniai pranešimai


Prisijungimas gyventojams

 

 

 

 

 

 

© Pagėgių savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.