Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumeratanaujienos
2020-05-29 KVIEČIAME PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINES ORGANIZACIJAS TEIKTI PARAIŠKAS

Vadovaujantis Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo komisijos susirinkimo 2020 m. gegužės 19 d. protokole Nr.1 nustatytais remiamų veiklų tikslais ir sritimis, PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE REGISTRUOTOS IR VEIKIANČIOS NEVYRIAUSYBINĖS ORGANIZACIJOS yra kviečiamos teikti paraiškas dėl finansavimo gavimo iš Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšų.

Daugiau

2020-05-29 MERO SVEIKINIMAS

Daugiau

2020-05-29 PASITARIMO METU APTARTOS PROJEKTO „ELEKTRONINĖ DEMOKRATIJA − SĄLYGA EFEKTYVIAM PAGĖGIŲ IR SOVETSKO VIETOS VALDŽIOS INSTITUCIJŲ IR PILIEČIŲ DIALOGUI“ VEIKLOS

Š.m. gegužės 27 d. Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyko projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ administravimo grupės pasitarimas, kurio metu projekto vadovė Ilona Drukteinienė kartu su projekto koordinatore Viktorija Ūseliene pristatė projektą bei numatytas projekto veiklas, aptarė grupės narių pareigybes ir atsakomybes, kalbėjo apie projekto naudą ir galimybes.

Daugiau

2020-05-28 DĖL PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS VI-OJO ŠAUKIMO TARYBOS 15-OJO POSĖDŽIO TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS

Šiandien, gegužės 28 d., nuo 12.00 val. vyksta nuotolinis Pagėgių savivaldybės VI-ojo šaukimo tarybos 15-asis posėdis.

Tiesioginę posėdžio transliaciją kviečiame žiūrėti Pagėgių savivaldybės Facebook paskyroje.

Daugiau

2020-05-28 PAGĖGIŲ VYDŪNO BIBLIOTEKA SKAITMENINIO RAŠTINGUMO GYVENTOJUS MOKO VIRTUALIAI

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenėkarantino laikotarpiu kėlė kvalifikaciją dalyvaudaminuotoliniuose mokymuose,kuriuos organizavo projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Virtualiai mokytasi naudotis programa „MICROSOFT TEAMS“. Įgijęįgūdžių, ėmė programą taikyti gyventojų mokymams.

Daugiau

2020-05-27 KVIETIMAS

Daugiau

2020-05-27 KVIETIMAS

Daugiau

2020-05-27 KVIEČIA TAPTI PASIENIEČIAIS

Nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Daugiau

2020-05-26 APTARTOS TILŽĖS TAIKOS SUTARTIES ĮVYKIO ĮAMŽINIMO PAGĖGIŲ KRAŠTE GALIMYBĖS

Š.m. gegužės 18 d. Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, sudarytos darbo grupės dėl Tilžės taikos pasirašymo įvykio įamžinimo Pagėgių krašte pirmininkė, vykusiame šios darbo grupės posėdyje kartu su darbo grupės nariais aptarė planuojamo 1807 m. Tilžės taikos sutarties įvykio įamžinimo Pagėgių krašte galimybes.

Posėdyje dalyvavo darbo grupės nariai: Pagėgių savivaldybės mero patarėja Rita Vidraitė, Pagėgių savivaldybės M. Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė, Pagėgių savivaldybės turizmo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, Pagėgių savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Jokšienė.

Daugiau

2020-05-26 ĮVYKO PIRMASIS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ TARYBOS POSĖDIS

Gegužės 20 dieną įvyko pirmasis Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis. Dėl šalyje paskelbto karantino posėdis vyko nuotoliniu būdu.

Posėdžio metu buvo išrinktas nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkas – Sigitas Stonys, Pagėgių savivaldybės tarybos deleguotas atstovas. Pirmininko pavaduoja išrinkta Reda Tamašauskienė, Vilkyškių seniūnijos NVO susirinkimo deleguota atstovė.

Posėdžio metu tarybos pirmininkas Sigitas Stonys pristatė tarybos funkcijas ir teises bei trumpai jas aptarė.

Daugiau

2020-05-26 ĮVYKO NUOTOLINIS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ PARAIŠKŲ VERTINIMO KOMISIJOS POSĖDIS

Šių metų gegužės 19 dieną įvyko nuotolinis Pagėgių savivaldybės nevyriausybinių organizacijų paraiškų vertinimo komisijos posėdis.

Posėdžio metu buvo išrinktas komisijos pirmininkas – Romaldas Mančas, Kentrių kaimo bendruomenės pirmininkas, pirmininko pavaduotoja – Rasa Stonienė, Vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ pirmininkė, sekretorė – Lina Krūminienė, Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė.

Daugiau

2020-05-26 SAM PRIMENA, KAIP ELGTIS VIEŠOSE VIETOSE IR ORGANIZUOTI ASMENINES ŠVENTES

Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena rekomendacijas, kaip saugiai elgtis viešose vietose bei organizuoti asmenines šventes ne viešose vietose.

Būnant viešoje vietoje yra rekomenduojama vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, su kuriais įprastai nebendraujama, palaikyti ne mažiau kaip dviejų metrų atstumą, dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones. Neturint galimybės plauti rankų su muilu ir vandeniu, naudoti dezinfekavimo priemones užtikrinant rankų higieną. Esant galimybei riboti naudojimąsi viešuoju transportu, vengti žmonių susibūrimo vietų arba riboti laiką būnant tokiose vietose, skirti prioritetą veikloms atvirose erdvėse.

Daugiau

2020-05-25 PAGĖGIUOSE NUSTATYTAS ANTRASIS KORONAVIRUSO ATVEJIS

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pranešė apie antrąjį koronaviruso atvejį savivaldybėje.

Šią žinią šiandien, gegužės 25 d., patvirtino Nacionalinės visuomenės sveikatos centras (NVSC). Atvejis įvežtinis. Asmuo, kuriam nustatytas COVID-19, praėjusią savaitę grįžo iš užsienio ir nuo pirmos grįžimo dienos į Lietuvą yra saviizoliacijoje. Asmuo jaučiasi gerai, COVID-19 ligos simptomų nejaučia, saviizoliuojasi savivaldybės numatytose patalpose.

Pirmasis koronaviruso atvejis Pagėgių savivaldybėje buvo patvirtintas š.m. kovo 29 d., atvejis vidinis, asmuo turėjo kontaktą su galimai sergančiais COVID-19. Šiuo metu asmuo yra pasveikęs.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kreipiasi į visus Pagėgių krašto gyventojus ir kviečia būti sąmoningais, pagarbiais ir atsakingais dėl savo ir artimųjų sveikatos, ragina vengti susibūrimų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą, laikytis higienos rekomendacijų, prašo laikytis patikslintų rekomendacijų dėl elgesio parkuose ir apsipirkimo prekybos vietose, rekomenduoja viešose vietose būti su veidą dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis.

Daugiau

2020-05-25 Gegužės 25 d. – tarptautinė dingusių vaikų diena

Gegužės 25 d. – tarptautinė dingusių vaikų diena, kurios tikslas - ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui. Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia aplankyti šalia Lietuvos ir vaikų jaunimo centrą esančią skulptūrą „Mama...!”, pakalbėti su vaikais apie jų patiriamus sunkumus, informuoti apie pavojus, gresiančius už namų ribų.

Dingo vaikas? Skambink nemokamu visą parą veikiančiu numeriu 116 000.

Daugiau

2020-05-06 KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS 2020 M. PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS VAIKŲ SOCIALIZACIJOS PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSUI

Pagėgių savivaldybės administracija kviečia formaliojo ir neformaliojo ugdymo įstaigas teikti paraiškas 2020 metų Pagėgių savivaldybės vaikų socializacijos projektų finansavimo konkursui.

Konkurso tikslas – plėtoti vaikų socializacijos galimybes per mokslo metus ir per mokinių vasaros atostogas.

Daugiau

 

Archyvas

 

 

 

Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     

Prisijungimas gyventojams